البرزسل

ظاهری متفاوت با ترکیب چرم و پارچه

نویسنده: امین منصور
21 بهمن 94 ساعت 11:23
ظاهری متفاوت با ترکیب چرم و پارچه

 با هنر و خلاقیت غریبه نبود. از همان روزهای کودکی در خانواده‌ای هنرمند بزرگ شد و در دانشگاه معماری درس خواند؛ حالا آنا عیوض‌خانی طراح کارهای زیبایی است که ترکیبی خلاقانه از پارچه و چرم هستند! او متولد 1365 و یک سال و نیم است که به اعتبار تحصیل و علاقه، پارچه و چرم را با هم ترکیب می‌کند.  آنا عیوض‌خانی به کمک مادرش، اکرم خانزاده که حدود 30 سال است در حرفه خیاطی مهارت دارد، برند برش  را ثبت کرده و کارهایش را با این نام عرضه می‌کند.

به برند ایرانی اعتماد کنید

«برای شروع رفتم سراغ کیف؛ کافی بود طرحی زیبا به فکرم برسد؛پارچه آن را تهیه و آن طرح را روی کیف و کفش پیاده می‌کردم.» آنا عوض‌خانی به یکباره متوجه شد طرح‌های روی کیف و کفش آنقدر مورد استقبال دوست و آشنا قرار گرفته که دیگر مشتری آنها فقط خود او نیست. سفارش‌ها آنقدر گسترده می‌شوند که به تاسیس گالری برش در رودهن منجر می‌شود. این مادر و دختر کارهایی را به مردم ارائه می‌دهند که هم باکیفیت است و هم برای ساخت آنها زمان زیادی را صرف می‌کنند تا خاص باشند. هدف آنا عوض‌خانی از این روش کار، ایجاد اعتماد به تولیدات داخلی و برندهای ایرانی است.

«برش» از کجا آمد

در مورد اسم مجموعه‌ام خیلی فکر کردیم ولی چون همیشه برند ایرانی برای ما مهم بود و این کار یک هنر ایرانی محسوب می‌شود، دوست داشتیم اسم برند ایرانی باشد و حتی لوگوی آن هم ایرانی نوشته شود. در نتیجه تصمیم گرفتیم اسمی انتخاب کنیم که مرتبط با دست، پارچه و خیاطی باشد. به همین منظور برش را انتخاب کردیم؛ اسمی که با کارهایم هارمونی داشت چون در همه کارها، شروع با برش پارچه است. فکر می‌کنم این بهترین انتخابی بود که می‌توانستم برای کارهایم داشته باشم.

روزهای بارانی در راهند. برای همین است که در پاییز و زمستان استفاده از رنگ مشکی، انتخاب خیلی خوبی است. این کیف و کفش، حالت اسپرت دارد و برای مکان‌های غیررسمی مناسب‌تر است. روی کیف ترکیبی از پارچه‌های گلدار و چرم مصنوعی است. چرم این کیف به رنگ خردلی و کفش این ست مشکی لژدار است که می‌توانید با یک پالتو یا بارانی مشکی ستی زیبا و جذاب تهیه کنید.

از برش به طرحی تازه


این ست باب سلیقه خانم‌هایی است که به رنگ خردلی و قهوه‌ای علاقه دارند و دنبال تک بودن هستند. کیف این ست از پارچه‌های بافتنی، کتان و چرم مصنوعی تهیه شده و به دلیل داشتن بند بلند، به صورت کج هم قابل استفاده است. اگر یک پالتو یا بارانی قهوه‌ای دارید، این ترکیب را برای آن در نظر بگیرید.

از برش به طرحی تازه


کیف این ست، شامل پارچه جین، کتان و چرم مصنوعی است که دارای لایه ضخیم است و درونش آسترکشی شده تا برای فصل پاییز و زمستان مناسب باشد. خیلی از دخترخانم‌های جوان و نوجوان دوست دارند میان دوستان‌شان متفاوت به نظر برسند و چیزهایی بپوشند که در هر فروشگاهی دیده نمی‌شود. یکی از راه‌های متفاوت بودن در ظاهر برای این سن که بیش از هر زمانی جین پوش هستند، ست جین است.

از برش به طرحی تازه


آنا عیوض‌خانی خواسته با کارهای ایرانی کاری کند که جوان‌های ایرانی از آن استقبال کنند. به همین دلیل سعی می‌کند تا جایی که ممکن است، سلیقه ایرانی را در کارش لحاظ کند. کیف این ست از پارچه کتان تهیه شده ولی لایه‌ای ضخیم در نظر گرفته شده تا وسایل شما را در برابر باران و برف محافظت کند.

از برش به طرحی تازه


این کیف زرشکی که تلفیقی از پارچه پشمی، کتان و چرم مصنوعی است، با کفش ست خود می‌تواند لباس شما را جذاب و خاص کند. تن پوش زمستانی مشکی و ساده شما با این ست و فقط با اضافه کردن یک شال زرشکی، جلوه‌ای متفاوت پیدا می‌کند.

از برش به طرحی تازه


جذابیت این کیف به پارچه‌ ماهوتی کارشده در آن است که آب درونش نفوذ نمی‌کند و خیس نمی‌شود. این کیف مشکی و سفید تلفیقی از چرم مصنوعی و پارچه ماهوتی است که با کفش سفید ستی بی‌نظیر برای شما می‌سازد. این کیف با یک بند بلند که از چرم مصنوعی است، روی دوش شما می‌نشیند و با کفش ست خود، شما را در روزهای سرد خوش‌پو‌ش‌تر می‌کند.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره ظاهری متفاوت با ترکیب چرم و پارچه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: پارچه چرم ، مدل لباس با پارچه چرم ، خرید پارچه چرم ، پارچه چرم ، كيف چرم دست دوز ، برش چرم ، مدل لباس با پارچه چرم ، کیف چرم دست دوز با الگو ، کیف و کفش چرم ، کیفهای چرم دست دوز ، انواع چرم ،