البرزسل

5 کلید برای ارتقاء اعتماد به نفس و داشتن روابط مناسب تر

نویسنده: مقاله مقاله
6 مهر 96 ساعت 14:23
5 کلید برای ارتقاء اعتماد به نفس و داشتن روابط مناسب تر
عشق خود به طور مستقیم بر زندگی ما تاثیر می گذارد. بنابراین، یک متخصص در این زمینه مراحل زیر را پیشنهاد می کند تا اعتماد به نفس ما را در زمینه وابسته به عشق شهوانی افزایش دهد.

اعتماد به نفس، که می تواند به عنوان سطح ارزیابی یا عزت نفس فردی که برای خود احساس می کند تعریف شود، به طور مستقیم بر جنسیت خود تاثیر می گذارد. بنابراین، کسانی که عشق خود را کم یا نداشته باشند، به سختی می توانند یک زندگی وابسته به عشق شهوانی کامل و رضایت بخش داشته باشند.

اما راه هایی وجود دارد که در آن آنچه که به عنوان عزت نفس شناخته می شود نیز می تواند افزایش یابد. مجدالنا ریورا، جراح پزشکی و متخصص جنسی در مرکز ، راه حل های زیر را ارائه می دهد که می تواند به طور مثبت در زندگی وابسته به زندگی وابسته به عشق شهوانی باشد.

1. بدن را بپذیرید
مهم است که در مورد بدن خود احساس خوبی داشته باشید. این لزوما به معنای داشتن و پوشیدن یک بدن کامل نیست، بلکه پذیرش و دوست داشتن بدن است که یک فرد بدون احساس فشار و یا درخواست های تبلیغاتی یا مد که اغلب باعث ایجاد کلیشه های فیزیکی می شود که واقعی نیستند. این چیزی است که پایه برای راحتی است، بدون هیچ مشکلی در حفظ حریم خصوصی.

2. بدن را بدانید
به منظور احساس امن تر در برخورد ، همچنین حیاتی است که بدن خود را بدانید، پاسخ های  شما، آنچه شما دوست دارید و آنچه دوست دارید نیست. و بهترین راه برای به دست آوردن این همه این است که از طریق استمناء است.

علت اتلاف وقت برای سالها "محکوم شد"، با این حال، در طول زمان علم راه را پاکسازی کرد و شناخته شده است که مزایای بسیاری از زندگی کسانی که آن را تمرین می کنند: تقویت سیستم ایمنی بدن، خلق و خوی، کیفیت پوست، عزت نفس و مزایای دیگر

به این معنا، امروزه بازار مجموعه ای از گزینه ها را فراهم می کند تا بتواند انگیزه و ترویج خودکفایی زنان و مردان را تقویت کند. در ، تنها شرکت در شیلی که برای ایجاد لوازم جانبی وابسته به عشق  اختصاص داده شده است، شما می توانید مجموعه ای از مقالات برای آن پیدا کنید: ، ژل هیجان انگیز، روان کننده های صمیمی، در میان بسیاری از چیزهای دیگر که با سلامتی ایجاد شده اند از زنان و مردان.

3. درباره جنسیت بدانید
راه دیگری برای افزایش اعتماد به نفس وابسته به عشق شهوانی است که بدست آوردن دانش بیشتر در مورد رابطه جنسی است. و بهترین راه برای این است که خودتان را از طریق منابع اطلاعاتی با کیفیت و قابل اطمینان آموزش دهید.

به این ترتیب، ما همچنین از اسطوره ها و تابو هایی که جنس را احاطه کرده اند خلاص می کنیم و اغلب مانعی برای کشف و کشف احساسات جدید در رابطه هستند.

4. یادگیری ارتباط با زن و شوهر
برقراری ارتباط با شخص دیگری حیاتی است، اما باید ارتباط برقرار شود، به این معنا نیست که آن را در قالب انتقاد یا قرار ندهید. همیشه ایده این است که پیشنهاد یا پیشنهاد آنچه که می خواهد و نمی خواهد، اما در یک راه خوب است.

در حال حاضر نیز مهم است که همه ما درک کنیم که نه به این دلیل که فردی رفتار خاصی را در نمی کند یا عاشق بد است، زیرا همه چیز از طریق تنظیمات و سلیقه ها در هر فرد متفاوت است. بنابراین، بسیار مهم است که ما از ارزیابی عمل و یا از سوی دیگر خودداری کنیم.

5. انتظارات واقعی در مورد رابطه داشته باشید
بهتر است انتظارات واقعی داشته باشیم تا جنسیت را به عنوان راهی برای لذت بردن و لذت ببریم. این جنس هیچ ارتباطی با رسیدن به اهداف یا تقاضای خود ندارد. در این صورت می تواند خسارات فراوانی به بار آورد. به این معنا که هیچ مشکلی در تماشای  وجود ندارد، تا زمانی که ما فکر نمی کنیم که آنچه ما می بینیم واقعیت وجود دارد نه یک مستند، بلکه داستان و فانتزی صرف.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره 5 کلید برای ارتقاء اعتماد به نفس و داشتن روابط مناسب تر نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: زناشویی ، رابطه زناشویی ، روابط زناشویی ، روابط زن و شوهر ، سرد شدن روابط زناشویی ، بهبود روابط ، افزایش اعتماد به نفس ، افزایش اعتماد به نفس در رابطه ، طریقه نزدیک شدن به همسر ، روابط زناشویی بهتر ، روانشناسی روابط