البرزسل

دلایلی که باعث افزایش میل شما به ایجاد رابطه می شوند

نویسنده: مقاله مقاله
6 مهر 96 ساعت 14:42
دلایلی که باعث افزایش میل شما به ایجاد رابطه می شوند

بسیاری از ما هنگامی که به خودمان را تحت شرایط سخت قرار می دهیم ، کار خوبی می کنیم، اما احساس سکوت یکی از آنها نیست. استرس در محل کار، خانه یا روابط ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتد، و یادگیری برای برطرف کردن آنها و ایجاد شرایط سالم بسیار مهم است. شما می توانید آن را به تنهایی انجام دهید و یا درخواست کمک کنید، اما مهم است که حتما آن را انجام دهید .

مشکلات شریک
مشکلات زوجین برای اولین بار از بین بردن میل به رابطه است. در مورد زنان، احساس نزدیکی کلید میل است. و برای هر دو جنس، دعوا، ارتباطات ضعیف و یا مسائل اعتماد، می تواند تاثیر منفی روی صمیمیت داشته باشد.

الکل
یکی از این بلعیدن ها کمک می کند تا مانع خود را از بین ببرید، اما بیش از حد می توانید میل خود را از بین ببرید. به طور کامل مستقل است و  چیز در جهان نیز نیست. علاوه بر این که لذت به اندازه کافی احساس نمیشود، برای سلامتی و روانکاری شما خیلی بد است، زیرا آن را آب می کند.

کمی خواب
اگر احساس صمیمیت نداشته باشید، ممکن است به خواب نروید. آیا دیر می خوابید و خیلی زود بیدار می شوید؟ آیا خوابیدید یا بیدار شدید؟ هر چیزی که موجب خواب خوب شب می شود می تواند موجب هرج و مرج در زندگی جنسی شما، به ویژه خستگی شود.

فرزندان
پس از تبدیل شدن به مادر، میل خود را از دست نخواهید داد، با این وجود، زمانی که بچه ها در خانه هستند، صمیمیت را از دست می دهید. آنها نه تنها باید با کمبود انرژی و کمبود زمان مواجه شوند، بلکه باید مراقب باشند که با مراقبت و احتیاط انجام دهند.

داروها
برخی داروها میل را کاهش می دهند ، مانند: داروهای ضد افسردگی، کم فشار، ضد بارداری، شیمی درمانی، برای HIV و آنتی هیستامین. تغییر داروها کمک می کند، اما شما نباید بدون نظر دقیق یک متخصص انجام دهید.

تصویر
احساس دوست داشتن بسیار آسان تر است اگر دوست دارید که چگونه نگاه کنید. در مورد پذیرش بدن خود به عنوان آن است که در حال حاضر، در آینده نیست. اگر شما عزت نفس ضعیف دارید، نه تنها باید راهی برای احساس بهتر پیدا کنید، اما شریک زندگی شما باید حمایت درست را به شما بدهد.

چاقی
وقتی اضافه وزن دارید یا چاق هستید، میلت کاهش می یابد. این می تواند این باشد که شما از آن لذت نمی برید، عملکردی ندارید و یا فقط یک اعتماد به نفس بد است. کار کردن با آن بسیار دشوار است، اما برای زندگی و سلامت شما مهم است.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره دلایلی که باعث افزایش میل شما به ایجاد رابطه می شوند نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: رابطه زناشویی ، افزایش میل ، روابط زناشویی ، مشکلات زناشویی ، کاهش میل به رابطه ، رابطه زن و مرد ، بهبود روابط ، افزایش کیفیت روابط زناشویی ، راهنمایی زناشویی ، روانشناسی زناشویی ، چگونه روابط بهتری داشته باشیم