البرزسل

پنج راه برای بهبود روابط شما با همسرتان

نویسنده: مقاله مقاله
19 مهر 96 ساعت 11:40
پنج راه برای بهبود روابط شما با همسرتان
از میان تمام روابط، ازدواج به عنوان پیوند نهایی بین دو نفر عمل می کند. شما وعده داده اید که از طریق ضخامت یا نازک با یکدیگر قرار بگیرید. این یک واقعیت شناخته شده است که هیچ ارتباطی کامل نیست. همه ما باید بر روابط مختلف برای تقویت پیوند کار کنیم. با کمی تلاش، می توان زندگی متاهل را بهبود بخشید. روابط نیاز به تعهد و وفاداری دارند تا عشق خود را برای یکدیگر رشد دهند.

1. ارتباط اولویت است!

گفته شده است که سکوت باعث ایجاد سوء تفاهم بیشتر میشود، نه سخن گفتن. وقتی مبارزه بدی، به همسر خود با کلمات نامناسب حمله نکنید، بلکه آرام باشید و گوش دهید. زوج هایی که برای مدت طولانی ازدواج کرده اند اغلب شروع به گرفتن چیزهایی برای اعطا می کنند. چیزهای کوچک رشد می کنند و افزوده می شوند و وقتی همسر شما احساس ناخوشایند می کند، ممکن است منجر به اعتماد کردن مسائل در خط شود. اگر شریک زندگی شما مایل به مشارکت باشد، باید گوش دهید و روی آن کار کنید. همین مورد مربوط به نیازهای همسر شماست. اگر شریک زندگیتان به شما نشان می دهد که چه چیزی در رابطه اش جستجو می کنید، باید تلاش جدی برای پیدا کردن یک توافق بدست آورید.

2. زمان با کیفیت را صرف کنید!

این می تواند یکی از بهترین راه های پیوند قوی باشد. مهم نیست که چقدر مشغول هستید، هرگز فرصتی برای صرف وقت با همسر خود را از دست ندهید. رزرو زمانی که فقط به معنای شریک زندگی خود را. با هم بشینید، به یکدیگر گوش کنید و به یکدیگر نگاه کنید. به طور خلاصه، مهم است که از حضور یکدیگر لذت ببرید. اطمینان حاصل کنید که حداقل 60 دقیقه یکبار در هفته بمانید. اگر بتوانید از هم بودن لذت ببرید، می توانید پیوند رابطه خود را تقویت کنید.

3. اقامت صادقانه با یکدیگر!

صداقت در هر رابطه ای بسیار مهم است. اگر ازدواج کرده باشید، صداقت نقش مهمی در زندگی متاهل شما ایفا می کند. شریک زندگی خود را احساس اعتماد کنید صادقانه شادی به اشتراک گذاری یک چیز را گسترش می دهد. این بسیار بیشتر از آن است. زمانی که چیزی را که میخواهید آدرس بفرستید، برگذار نکنید. از دروغ گفتن به شریک خود اجتناب کنید باز کردن و به اشتراک گذاری با همسر خود را کل آرزو ها و رویاهای خود را.

4. مصلحت برای شادی بیشتر!

مصالحه ممکن است دشوار به نظر برسد اما می تواند شگفت انگیز باشد در رابطه شما. هنگامی که عواطف بعد از اینکه بحث داشتید، دشوارتر می شود. با این حال، همیشه باید مهمتر از آن باشید. نیاز به داشتن چند دقیقه صحیح یا نگه داشتن رابطه خود با استرس آزاد است. دو نفر نمیتوانند در یک مورد نظر مشابه داشته باشند. اما گاهی اوقات برای یک دلیل بهتر، باید از طرف شما بگذارید.

5. عاشقانه زنده نگه دارید!

مهم نیست که چقدر از شما ازدواج کرده اید؛ هرگز به روال معمولی نگاه نکن. گاهی اوقات، مهم است که پیچ و تاب و کمی در روال خود را. اگر اغلب شبها در خانه بخوابید، برنامه شام ​​را برنامه ریزی کنید. اگر یکی از شما همیشه غذا را بسوزانید، سعی کنید شریک زندگی خود را با هم بپوشانید. تعطیلات عاشقانه با هم برای صرف وقت با کیفیت با یکدیگر برنامه ریزی کنید. تعطیلات آخر هفته شما را فقط کمی تغییر دهید حتا اگر به معنی رفتن به یک پارک تفریحی یا یک رویداد است .

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره پنج راه برای بهبود روابط شما با همسرتان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بهبود روابط ، چگونه روابط خود را بهبود ببخشیم ، رابطه ، رابطه زن و شوهر ، رابطه زناشویی ، بهبود روابط زناشویی ، مشاوره زناشویی ، بهبود رابطه با همسر ، روانشناسی روابط ، بهبود روابط زوجین