البرزسل

ظرافت زیبایی در سازش است

نویسنده: مقاله مقاله
20 مهر 96 ساعت 16:14
ظرافت زیبایی در سازش است
طول عمر در زندگی خانوادگی هنجاری است، هر چند که همکاران در خانه یا جاهای دیگر کار می کنند. پایان چند روز، با فشار آمبولوتیک، یک آتش سوزی است، لحظه ای تنها می گذرد، صدای تند و تیز می گوید، و سپس ... فاصله احساسی هوای نفس می زند.

چنین مواردی در مورد اغلب خانواده ها در موارد خاص وجود دارد.

اما رستگاری فرصتی است برای مصالحه برای افزایش تسلیم شدن.

هنگامی که یک شریک علت معضل را تشخیص می دهد - این خستگی، چیزی بیشتر نیست - پس فروتنی شلیک می کند. شجاعت برابر شدن صادقانه بپذیریم عشق پس از آن گسترش می یابد

شما ظرف ها را شستن کرده اید، و کاری کوچک انجام می شود، چیزی بسیار ظریف است، اما توجه شما را از بین نمی برد - چند ظروف کثیف در دسترس قرار می گیرند و یک نیمکت پاک پاک می شود. بدون کلمات فقط، من متوجه شدم که!

مطمئنا اینها چیزهایی هستند که معمولا ممکن است اتفاق بیفتد چون شرکا به سادگی به یکدیگر کمک می کنند اما امشب متفاوت است. تلاش های کوچک و هماهنگ و بسیار مهمی برای رسیدن به سوی دیگر صورت گرفته است و زیبایی در آن لحظه متوجه شده و دریافت شده است. یک قلب در پاسخ پاسخ می دهد.

هدیه ای کوچک و ظریف است که یک شریک آماده دریافت آن است، و شاید جادو در روابط است که به اندازه کافی قابل توجه به یکدیگر است.

چه اتفاقی افتاد؟ یک اتهام خسته، استعفا داد که در آن ما در آغوش یکدیگر قرار گرفتیم. اما در وحدت . مصالحه، زیبایی ظرافت در تحویل متقابل.

خشم به اندازه کافی از لحظات ازدواج است. تسلیم شدن به حقیقت خستگی بسیار شیرین است. چقدر خوب است که تلاشهای شریک را متوجه شویم اما کوچک است. سعادت در ارتباطات زناشویی وجود دارد که اثر فراتر از کلمات است که در دگرگونی ها به رسمیت شناخته می شود.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره ظرافت زیبایی در سازش است نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: سازش ، سازش در رابطه ، سازش در زندگی ، روابط ، روابط سالم ، روابط پایدار ، زندگی زناشویی ، بهبود زندگی زناشویی ، بهبود روابط زناشویی ، رفع مشکلات زناشویی ، زندگی بهتر ، زیبایی زندگی