البرزسل

چگونه میتوان یک رابطه جدید را با توجه به تجربه های تلخ گذشته شروع کرد؟

نویسنده: مقاله مقاله
23 مهر 96 ساعت 17:04
چگونه میتوان یک رابطه جدید را با توجه به تجربه های تلخ گذشته شروع کرد؟
هنگامی که ما سابقه روابط بدی را داریم  ، آخرین چیزی که در ذهن ما می آید شروع یک رابطه جدید است . با این حال، بدون در نظر گرفتن آنچه که در گذشته تجربه کرده ایم ، نیاز به داشتن کسی داریم که بتواند در کنار ما باشد .

چه اتفاقی می افتد این است که می تواند به قطع شدن از این نیاز پایان دهد و درد آنچه که از طریق آن می تواند زندگی خود را تعریف کند. به عنوان یک نتیجه از این، به نظر می رسد که دیگر نیازی به این ندارند.

گذشته

اگر کسی به زندگی خود بازگردد، می توانند بفهمند که روابطی که تا به حال انجام نگرفته اند بسیار تحقق یافته است. یا، این می تواند حتی بیشتر از این، و آنها ممکن است مورد آزار قرار گرفته است.

هنگامی که به سابق می آید، این چیزی است که باعث می شود آنها احساس نا امیدی کنند؛ آنها می توانند تعجب کنند که چرا آنها حتی باید مزاحم باشند. با این حال، اگر آنها می توانند با سابق ارتباط برقرار کنند، می توانند احساس کنند که برای آنها با کسی کافی نیست.

طبیعی

از طریق داشتن این نوع تجربیات، انتظار می رود که این احساس را داشته باشد. اگر آن را در مورد عجیب و غریب اتفاق افتاده است، آن را بسیار آسان تر برای آنها را نادیده گرفتن آنچه که رخ داده است.

اما زمانی که چنین اتفاقی افتاده است، به طور طبیعی تاثیر آن بر آنها بیشتر خواهد بود. تا آنجا که به آنها مربوط می شود، این می تواند این باشد که آنها همیشه چگونه زندگی می کنند.

نومید

یکی پس از آن در موقعیتی است که دو گزینه دارد: یا آنها در حاشیه قرار می گیرند، بنابراین صحبت می کنند، یا آنها در نهایت تجربه یکسانی را تجربه می کنند. پس از آن سخت نیست که آنها تصمیم بگیرند.

اولین گزینه، بدیهی است که به عنوان بهترین راه برای آنها برای متوقف ساختن خود در داشتن رابطه ای است که انجام نمی شود و یا متوقف کردن خود را از مجازات سوء استفاده می شود. با توجه به همه چیز از طریق آنها، آنها نمی خواهند دوباره به آنجا بروند.

آسودگی خیال

در کوتاه مدت، این امر موجب صرفه جویی در هزینه های زیادی خواهد شد و ممکن است زودتر احساس خود را نسبت به خود احساس کنند. اما حتی اگر این اتفاق نیفتد، آنها مجبور نیستند کسی را که درست است، ببیند.

این امر می تواند زمانی باشد که آنها بتوانند در زمینه های دیگر زندگی خود تمرکز کنند. یکی می تواند تلاش بیشتری را به کار خود و / یا می تواند زمان برای کار بر روی تناسب اندام خود را.

زمان میگذرد

با این حال، اگر یکی از دوستانتان در کنار دیگران قرار بگیرد یا با دوستانی که روابط را انجام می دهند، وقت بگذارد، می توانند با خواسته خود با کسی ارتباط برقرار کنند. از طریق داشتن این نوع تجربیات، به آنها یادآوری آنها را از دست می دهند.

این می تواند چیزی باشد که ذهن خود را برای مدت کوتاهی پر می کند و سپس گذر می کند یا می تواند برای مدت کوتاهی با آنها بماند. با این حال، می تواند چیزی را پیدا کند که ذهن خود را از این دور کند.

بالا بردن

اما دیر یا زود، یکی احتمالا می خواهد برای ادامه دادن به فرار از این قسمت از خود سخت بیافتد، و پس از آن برای آنها لازم است که در مورد آن کاری انجام دهیم. فقط روشن خواهد شد که این بخشی از آنها از بین نخواهد رفت.

و یک بار دیگر، آنها هنوز هم می توانند کارهایی را که می توانند انجام دهند، در پیدا کردن راهی برای منحرف کردن خودشان انجام دهند. هنگامی که آنها این بخش خود را در آغوش می گیرند، به یاد می آورند که در گذشته چه اتفاقی افتاد.

مناقشه

یکی از آن ها می بایست تلاش خود را برای داشتن یک نفر از یک سو و نیاز به اجتناب از این حوزه زندگی خود از سوی دیگر تجربه کنند. پس از آن می توان گفت که یک ایده خوب برای کسی است که بتواند به آنچه که آنها می توانند برای جذب کسی که متفاوت است، نگاه کنند.

این ممکن است به نظر نمی رسد یک گزینه اگر یک معتقد است که آنها نمی توانند چیزی در مورد آنچه اتفاق می افتد و آنها را مانند یک قربانی احساس می کنید. پس از آن ضروری است که آنها متوجه شوند که در این حوزه زندگی خود کنترل دارند.

یک قسمت

چه چیزی می تواند انجام شود این است که ببینیم آیا روابط آنها شباهت به آنچه که در طول سال های نخستین آنها اتفاق افتاده است، داشته اند. و این به این دلیل است که اغلب آنچه که در طول این سال ها اتفاق می افتد، بیشترین تأثیر را بر روابط بزرگسالان خود می گذارد.

پس از آن زمان می تواند زمانی باشد که آنها باید سوال خود را مطرح کنند و همچنین ممکن است کار عاطفی باشد که باید انجام شود. همانطور که این اتفاق می افتد ممکن است آنها متوجه شوند که افراد متفاوت هستند.

دو بخش

از طریق تغییر دنیای درونی و دیدار با افرادی که متفاوت هستند، چشم انداز آنها به تدریج تغییر می کند. با این وجود، هیچ دلیلی وجود نخواهد داشت که این فرآیند را بسنجد، زیرا این امر می تواند موجب شود تا کسی در گذشته به سر می برد.

هنگامی که به تغییر دنیای درونی خود می آید، ممکن است لازم باشد با یک درمانگر کار کنید. از طریق حمایت خود، ممکن است به آنها اجازه دهد که به جایی برویم که خودشان نخواهند رفت و آنها تشویق خود را ارائه خواهند داد.

اطلاع

اگر یک تعدادی از روابط نامناسبی داشته باشید، برای آنها صبور باشید و به میزانی که احساس می کنید درست باشد. و اگر کسی می داند افرادی که در روابط هستند، می توانند ببینند که آیا می توانند با آنها وقت بگذارند.

این تجربیات واقعی را در اختیار آنها قرار می دهد و این باید تاثیر مثبتی روی آنها داشته باشد.

اولیور جی. ر. کوپر، نویسنده نویسنده، نویسنده و مربی، از انگلستان استقبال می کند. تفسیر و تجزیه و تحلیل دقیق او تمام جنبه های تحول انسان را شامل می شود، از جمله عشق، همکاری، عشق ورزیدن و آگاهی درونی. الیور با بیش از هزار و دوصد مقاله عمیق که روانشناسی و رفتار انسانی را برجسته می کند، همراه با توصیه های صوتی او امیدوار است. پروژه های فعلی او عبارتند از "گفتگو با قلب" و "برقراری ارتباط آسان".

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره چگونه میتوان یک رابطه جدید را با توجه به تجربه های تلخ گذشته شروع کرد؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: روابط زناشویی ، رابطه زناشویی ، زناشویی ، آموزش روابط زناشویی ، آموزش زناشویی ، مسائل زناشویی ، فیلم روابط زناشویی ، آموزش مسائل زناشویی ، دانستنیهای زناشویی ، روابط زناشویی با عکس ، آمیزش