البرزسل

آیا ترس از رد شدن باعث می شود مایل به ایجاد رابطه نباشید ؟

نویسنده: مقاله مقاله
25 مهر 96 ساعت 16:41
آیا ترس از رد شدن باعث می شود مایل به ایجاد رابطه نباشید ؟
حتی اگر فردی بتواند به نحوی خاص رفتار کند، وقتی که به فرد دیگری میآید، میتواند به نحوی کاملا متفاوت به نظر برسد. بنابراین، اگر چه آنها هنوز هم یک فرد هستند، به نظر می رسد که آنها به شخص دیگری تبدیل شده است.

اجباری است

وقتی چیزی شبیه این اتفاق می افتد، احتمال قوی وجود دارد که کسی حتی متوجه آنچه اتفاق افتاده نیست. سپس می توان گفت که یکی از ارتباطات خود با خود واقعی خود را از دست داده است.

به عنوان یک نتیجه از این، آنها بر روی آنچه که می توانند انجام دهند را به دیگران متمرکز کنند. پس از آن می توانید راهی برای اطمینان حاصل کنید که شخص دیگری آنها را ترک نخواهد کرد.

تجربه دیگر

در عوض، می توان از آنچه رخ داده است آگاهی داشته باشد، اما این بدان معنا نیست که آنها در مورد آن کاری انجام دهند. آنها می توانند اعتقاد داشته باشند که این کار درستی است که برای آنها انجام می شود، و این می تواند از طریق پاسخ دادن به دیگران حمایت شود.

این احتمال وجود دارد که این تاثیر مثبتی داشته باشد، که یکی از آن را متوقف می کند تا اینکه پیش از آن به گذشته برگردد. با این وجود، هرچند شریک آنها ممکن است بازخورد مثبت به آنها بدهد، این بدان معنا نیست که هر بخشی از آنها با آن کنار بیاید.

گیجی

بعد از چند لحظه، آنها می توانند از دست دادن علاقه به آنها بیفتند، و این احتمالا موجب می شود که آنها به جلو بروند. پس از آن دوباره، آنها ممکن است شروع به از دست دادن علاقه بیشتر یا کمتر بلافاصله.

آنها ممکن است دشوار درک کنند که چرا تغییر زیادی کرده است، که می تواند آنها را در رفتار خود بازتاب دهد. اگر آنها این کار را انجام دهند، ممکن است ببینند که در واقع تغییری نکرده اند.

یک گام برگشت

برعکس، این شخص می تواند منافع خود را از دست بدهد و بعد از آن، آنها می توانند رابطه را متوقف کنند. آنها به احساساتشان گوش می دهند، و این می تواند به این معنی باشد که آنها زمان را برای بازتاب در مورد آنچه اتفاق افتاده اند، نمی گیرند.

شاید این شخص نتواند این کار را بکند، یا شاید آنها شخص شخصی نیستند که بتوانند در مورد اینکه چرا همه چیز اتفاق می افتد بازتاب می کند. درک اینکه چرا همه چیز اتفاق می افتد نمی خواهد آنها را مورد توجه قرار دهد؛ احساس بهتر شدن، اهمیت دارد.

طرف دیگر

اگر شریک زندگی خود علاقه مند به از دست دادن علاقه بود و به راه رفتن ادامه می داد، می توانست احساس کند که گویی آنها از بین رفته اند. پس از آن خواهد بود که اگر آنها در آنچه رخ داده است بخشی نیست.

ممکن است فرد احساس ناراحتی یا ناراحتی کند، یا هر دو، و برای اینکه بتوانند به عقب برگردند، برای صحبت کردن، ممکن است کمی طول بکشد. این ممکن است اولین بار باشد که چنین چیزی اتفاق افتاده است.

یک خاموش

اگر کسی قبل از این وضعیت نباشد، می توانند به نتیجه برسند که آنها فقط نجات یافته اند. بنابراین، دفعه بعد که با کسی ملاقات می کنند، متفاوت خواهد بود، و دوستانشان نیز می توانند همین کار را بگویند.

در همان زمان، این می تواند چیزی بیش از یک مورد را تجربه کند. و در حالی که این امر باعث می شود که آنها در داخل نگاه کنند، ممکن است فقط به این باور برسند که این منطقه ای از زندگی آنها است که خارج از کنترل آنها است.

معنی مشترک

اگر آنها این را باور کنند، ممکن است آنها را برای رسیدگی به آنچه که در حال انجام است، آسان تر کند - آنچه که انجام نمی دهد، اجازه می دهد که آنها زندگی خود را تغییر دهند. در نهایت، آنها افرادی هستند که نشان می دهند.

شاید برای آنها سخت باشد که این را بپذیرند، اما این گزینه برای آنهاست که به زندگی ادامه دهند. این امر باعث می شود که آنها از داشتن رابطه مناسب برخوردار نباشند، و آنها ممکن است در یک مرحله در زندگی خود باشند، زمانی که دیگر نمی توانند به همان شیوه ادامه دهند.

یک گام برگشت

می توان در مورد رفتار خود در مراحل اولیه فکر می کرد و سپس می توانست در مورد آن چیزی که به نظر می آید، به عنوان زمان در نظر گرفته شود. از طریق انجام این کار، ممکن است شروع به دیدن آنها شوید که به تدریج شخص دیگری می شود.

پس از آن چه می توانستند خودشان را در کفش های دیگر قرار دهند و در مورد چگونگی احساس آن ها فکر کنند اگر همین اتفاق برای آنها رخ دهد. آنها ممکن است متوجه شوند که مدت طولانی نخواهد بود تا زمانی که دیگر آنها را جذب نکنند.

اولویت

نیاز آنها به دیگران به دیگران بستگی دارد که روابط را تضعیف کند و تا زمانی که دیگر این مورد نباشد، زندگی یکسان ادامه خواهد یافت. پس از آن می تواند به آنچه آنها معتقد است اتفاق می افتد اگر این اتفاق نمی افتد.

این ممکن است زمانیکه کسی متوجه شود که اعتقاد دارند که اگر آنها رفتار خود را تغییر دهند، آنها رد خواهند شد. بدیهی است که این دقیقا همان چیزی است که مصرف می کند و به همین دلیل این چیزی نیست که بتوان از آن اجتناب کرد.

تفاوت

با این حال، حتی اگر رد شدن بخشی از زندگی باشد، به این معنا نیست که زندگی باید آن را تعریف کند. هنگامی که ترس از رد کردن کسی را از توانایی خود بودن متوقف می کند، می تواند نشان دهد که آنها در معرض تروما هستند.

در طول سالهای اولیه، آنها ممکن است بسیاری از رد تجربه را تجربه کرده اند، و این باعث شد که آنها درد زیادی را تجربه کنند. لذت بردن از دیگران، راهی برای آنها خواهد بود تا اطمینان حاصل کنید که درد در آنها به پایان نمی رسد.

اطلاع

اگر کسی بتواند به این موضوع بپیوندد و آنها می خواهند زندگی خود را تغییر دهند، ممکن است ایده خوبی برای آنها برای دستیابی به حمایت خارجی باشد. این چیزی است که توسط یک درمانگر یا یک شفا دهنده ارائه می شود.

اولیور جی. ر. کوپر، نویسنده نویسنده، نویسنده و مربی، از انگلستان استقبال می کند. تفسیر و تجزیه و تحلیل دقیق او تمام جنبه های تحول انسان را شامل می شود، از جمله عشق، همکاری، عشق ورزیدن و آگاهی درونی. با بیش از هزار و پانزده مقاله عمیق که روانشناسی و رفتار انسانی را برجسته می کند، الیور با توصیه های صوتی او امیدوار است. پروژه های فعلی او عبارتند از "گفتگو با قلب" و "برقراری ارتباط آسان".

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقاله



نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره آیا ترس از رد شدن باعث می شود مایل به ایجاد رابطه نباشید ؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: ترس از رابطه ، ترس در رابطه ، روابط زناشویی ، رابطه سالم ، چگونگی روابط زناشویی ، ایجاد میل به رابطه ، رابطه خوب ، ایجاد ترس در رابطه ، ایجاد شدن ترس بین زن و شوهر ، ایجاد رابطه سالم ، راهنمای زناشویی