البرزسل

داشتن یک رابطه موفق کلید داشتن یک زندگی سالم است

نویسنده: مقاله مقاله
29 مهر 96 ساعت 14:44
داشتن یک رابطه موفق کلید داشتن یک زندگی سالم است
باور کنید یا نه، اثبات بالینی وجود دارد که توصیه می شود روابط ما واقعا می تواند به یک زندگی سالم اضافه کند و بیماری و بیماری را به حداقل برساند. به همین دلیل، برای رسیدن به یک زندگی سالم، یک هدف ضروری برای ایجاد روابط سالم است.

یک دوره معجزه می گوید: "این زمان برای ایمان است. شما اجازه می دهید این هدف برای شما تعیین شود."

در واقع مطالعات تحقیقاتی انجام شده است تا توصیه شود افرادی که ازدواج کرده اند تمایل بیشتری به زندگی داشته باشند.

یک زندگی سالم

فاکتور حرفه ای که روابط سالم را به خصوص در ازدواج ایجاد می کند، یک محیط پرورش دهنده برای افراد است که به آنها امکان می دهد تا با بیماری بسیار بهتر مبارزه کنند.

حمایت از یک همسر دوست داشتنی می تواند تمام تمایز در جهان را ایجاد کند، به ویژه هنگامی که کسی با بیماری شدید برخورد می کند.

برقراری روابط سالم می تواند به کاهش اضطراب و استرس کمک کند. تنش در نظر گرفته شده است که یک عنصر ضروری برای بیماری است.

چگونگی برقراری ارتباط موفق می تواند با استفاده از راهنمایی های روابط سالم که به نظر می رسد در مقابل شما قرار دارد و با بهبود روابط شما با دیگر افراد، یک هدف لذت بخش باشد.

یک دوره معجزه ها بیشتر بیان می کند: "فکر می کنید که هدف خود را نمی خواهید با آرزوی موفقیت برای رسیدن به اهداف خود بپردازید؟

نکات ارتباطی سالم

این به خصوص با اعضای خانواده - جایی که ما می توانیم تنش را کاهش دهیم که می تواند نیروی ما را سقوط کند، و ما برای از بین بردن عفونت ها دشوار است.

کافی نیست بدانیم که ساختن روابط سالم می تواند سلامت ما را بیشتر کند. همچنین بسیار مهم است که دقیقا بدانیم چگونه می توانیم مطمئن باشیم که ما در یک رابطه سالم هستیم.

روانشناسان ادعا می کنند که عنصر فعال حیاتی یک رابطه سالم تعامل است.

قبل از تعامل در روابط خود، سعی کنید به خواسته ها و اهداف خود را درک کنید. به طور ساده، شما باید دقیقا همان چیزی را که میخواهید قبل از بیان آن به فرد دیگری بفهمید، درک کنید.

تلاش کنید تا ذهنیت باز را حفظ کنید، به طور دقیق گوش کنید تا دقیقا همان چیزی را که شخص دیگری سعی در بحث دارد.

در حال قضاوت

اگر از عادت های فردی رنج می برید، سعی کنید از قضاوت یا نقد انتقاد کنید مانند: "همیشه دیر است". در عوض، چیزی را به نتیجه می رسانید که "هنگامی که بیرون می روید و من از شما ندیده ام، نگرانم."

به این ترتیب، شما به شخص دیگری میگویید که چگونه رفتار او باعث می شود شما احساس کنید. این نیز ضروری است که شما اشتباهات خود را بپذیرید و برای آنها عذرخواهی کنید.

چنین اقدام اساسی نشان می دهد که شما واقعا در مورد احساسات فرد دیگر نگران هستید.

ساختن روابط سالم نیز به تنظیم محدودیت های خود و حفظ محدوده افراد دیگر بستگی دارد. شما باید هرگز تحمل سوء استفاده در یک رابطه، چه سوء استفاده از جسمی یا احساسی.

کاهش استرس و اضطراب

برای رسیدن به یک زندگی سالم، برای برقراری روابط سالم ما بسیار مهم است.

به یاد داشته باشید که ایجاد روابط سالم می تواند به کاهش استرس و اضطراب کمک کند که منجر به تنش هایی می شود که برای زندگی سالم نیست.

کافی نیست که درک کنیم که ساختن روابط سالم می تواند سلامت ما را به خطر بیاندازد، اما به طور دقیق به دانستن اینکه چگونه می توانیم روابط موفق را تضمین کنیم، بسیار مهم است.

از نکات مهم ارتباط سالم موجود در وب سایت های سالم زندگی، همچنین مطمئن شوید که بستگی به تنظیم محدودیت ها برای خودتان و احترام به محدودیت های دیگر افراد دارد.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره داشتن یک رابطه موفق کلید داشتن یک زندگی سالم است نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: رابطه موفق ، روابط موفق ، رابطه صحیح زناشویی ، چگونه در زندگی زناشویی موفق باشیم ، زناشویی ، زندگی سالم ، سلامت روابط ، کلید روابط ماندگار ، رابطه زناشویی ، درموردرابطه زناشویی ، حالت رابطه زناشویی