البرزسل

آیا شما هم در زندگیتان به عشق اهمیت می دهید ؟

نویسنده: مقاله مقاله
30 مهر 96 ساعت 13:05
آیا شما هم در زندگیتان به عشق اهمیت می دهید ؟
انواع مختلفی از افراد در همه جا وجود دارد که به دلایل مختلف از جمله روابط و ازدواج ها هستند ... غیر از عاشق شدن. چرا ما این کار را انجام می دهیم؟ آیا راحت، صادقانه یا قابل قبول است؟ این بستگی به تنظیمات شما دارد. حتی ممکن است یک راه برای آن آسان تر یا لذت بخش تر باشد. 5 دلیل اصلی که ما به این نوع ترتیب وارد می کنیم چیست؟

1. امنیت
2. تنهایی / همبستگی
3. عدم اعتماد به نفس / اعتماد به نفس ضعیف
4. فشار مشترک / انتظارات شغلی / فشار خانواده
5. کمک والدین

تعجب نکنید که پول دلیل اصلی این است که افراد با روابط شخصی با کسی که دوست ندارند وارد می شوند. بخش بزرگی از جمعیت ما وجود دارد که معتقدند پول مهم است؛ دنیای خود را دور می زند. آنها مایل به تجارت جادوی عشق برای امنیت هستند.

تنهایی می تواند غیر قابل تحمل باشد افراد زیادی هستند که وابسته به خود و بیش از توانایی زندگی راحتی هستند، اما سکوت را تحمل نمی کنند؛ روال روزانه یک زندگی تنها زندگی می کرد. آنها مایل به تجارت چیزهایی هستند که می توانند برای همراهی با کسی که دوست ندارند، ارائه دهد.

عزت نفس پایین یا فقدان اعتماد به نفس در توانایی خود برای حرکت به تنهایی، دلیل سوم این است که مردم به یک رابطه غیر دوستانه وارد می شوند. توجه و حتی دوستی شخص دیگری ارزش تجارت را دارند زیرا آنها به جستجوی عشق واقعی پایان می دهند و آنچه در دسترس است پذیرفته می شوند. این گروه خوش شانس است تا شخص دیگری را پیدا کند که با آنها باقی خواهد ماند.

بسیاری از مردم کاملا خوشحال هستند و قادر به مدیریت مالی هستند، اما هنوز هم بدون در نظر گرفتن عشق به عشق روبرو می شوند، زیرا از آنها انتظار می رود. آنها ساخته شده اند به احساس مانند آنها به نحوی فاقد اگر آنها با کسی نیست. این ناظران را پشت خود نگه می دارد. این گروه نیز از کسانی که در یک رابطه دخیل هستند، به خطر می اندازد زیرا باعث می شود که آنها در موقعیت خود در محل کار با ثبات تر ظاهر شوند و منجر به ارتقاء شوند.

پدر و مادر تنها می توانند حتی اگر شما از لحاظ مالی پایدار باشند سخت است. بسیاری از مردم معتقدند که فرزندانشان تحت هدایت دو والدین، فرصتی بهتر برای ثبات و سازگاری خواهند داشت. این گروه درگیر با فردی است که به اعتقاد آنها دایره خانواده را تکمیل می کند، انتخاب عشق به نام والدین خوب است.

همه این دلایل خوبی هستند که راحت، صادقانه و قابل قبول هستند تا زمانی که هیچ کس تحت هیچ توهمی قرار نگرفته باشد.

هنگامی که ما با هرکسی که از تجارب لذت بخش آن را شناسایی می کنیم، عاشق می شویم. بیشتر ما عمیق تر ما در عشق فرو می ریزیم. تجربیات ناخوشایندی که ما با آن مواجه هستیم کمتر احتمال دارد که ما در عشق باشیم. اگر برای رابطه خود کمتر از عشق زندگی کنید، ممکن است بخواهید یک تجربه لذت بخش را بعد از دیگری برای تقویت پیوند ایجاد کنید. شما واقعا می توانید پیدا کنید که غیر قابل تصور است اتفاق افتاده است و شما در عشق می گیرید!

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقاله



نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره آیا شما هم در زندگیتان به عشق اهمیت می دهید ؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: عشق ، تاثیر عشق ، روابط ، روابط زناشویی ، عشق در رابطه زناشویی ، تاثیر عشق در رابطه ، تاثیر عشق در زندگی ، اهمیت روابط ، روابط مناسب ، رابطه بین زن و مرد