البرزسل

انتخاب های روزمره در زندگی عاشقانه

نویسنده: تك طب
1 خرداد 98 ساعت 14:47
انتخاب های روزمره در زندگی عاشقانه

انتخاب های روزانه برای عشق

روابط با افراد دیگر، چه در ازدواج و چه در دوستی، همیشه به یک انتخاب نیاز دارد. جان پاول در مورد هدیه خود، اینکه چگونه هر فرد زندگی خود را به شیوه ای خاص زندگی کند، صحبت می کند. این ایده زیبا در مورد قربانی کردن زمان نیست، بلکه سفر در حال پیشرفت است. روابط ما همچنان که بزرگ می شویم، رشد می کنند و همیشه در حال حرکت هستند. تعهد به \"همیشه\" ضروری است، به خصوص در ازدواج، اما هر روز هزاران انتخاب متفاوت پیش روی ما وجود دارد.از آنجا که من هرگز ازدواج نکرده ام، مطالعه این قسمت مرا به یاد روابطم با هم اتاقی هایم می اندازد. قرار دادن یک کار روزانه مفید یک تفاوت بزرگ را ایجاد می کند. من آمده ام ببینم که آیا می توانم درباره چیزهای کوچکی (خوب یا بد) که در طول زمان اتفاق می افتندتا مرا آزار دهند غرولند می کنم  یا سعی در تمرکز بر روی مثبت اندیشی داشته باشم؟ وقتی چیزی واقعا مرا آزار می دهد، آیا من شجاعت لازم برای صحبت کردن در مورد آن با طرف مقابل را دارم یا فقط سعی می کنم آن را نادیده بگیرم و در سکوت بیشتر ناامید بشوم.

پاپ فرانسیس در مورد فراخوانی ما به "فرهنگ رویارویی" صحبت می کند و از ما می خواهد که هر یک از ما شادی حقیقی را به افراد دیگر بازگردانیم. باید به چیزهایی که ممکن است باعث شود فرد دیگر احساس عشق یا درک کردن کند توجه کنیم.

من هم اتاقی دارم که اورا خیلی دوست دارم ولی شخصیت های مختلفی داریم. من به طور طبیعی خلاق تر و شادتر از او هستم در حالی که او بیشتر درونگرا است. بیشتر اوقات با او کمی شوخی میکنم ، نه به این خاطر که این خصوصیت من است، بلکه به این دلیل که میدانم با این کار او احساس دوست داشته شدن می کند. من خیلی خوشحالم که با این کار اخیرا برقی در چشمانش میبینم.

تعهد به یکدیگر در روابط فقط مربوط به از دست دادن نیست؛ بلکه ایجاد شادی نیز هست. با توجه به اهمیت ازدواج، من فکر می کنم که کلمات پاپ فرانسیس، زمانی زیبا هستند که او می گوید: " شوهر وظیفه دارد همسر خود را بیشتر از یک زن ببیند و زن وظیفه دارد که همسر خود را بیشتر از یک مرد ببیند. ". همه اینها به انتخاب های روزانه برای عشق برمی گردند. همسران به استفاده از هدایا و استعدادهای ویژه خود برای کمک به رشد یکدیگر، دعوت شده اند. از طریق این انتخاب های روزانه، همسران به یکدیگر کمک می کنند تا به بهترین ها تبدیل شوند.

این سوال را باید هرروز از خود پرسید که امروز چه چیز کوچکی هست که می توانم برای کمک به همسر، اعضای خانواده یا دوستم انجام دهم تا بیشتر از چیزی که هست احساس خشنودی کند؟

0
لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره انتخاب های روزمره در زندگی عاشقانه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: زندگی عاشقانه ، زندگی عاشقانه زناشویی ، فنگ شویی ، مطالبی در مورد زندگی زناشویی ، راههای داشتن رابطه زناشویی خوب ، بهترین روش زندگی زناشویی ، زناشویی آموزش ، بهبود روابط زناشویی ، نکات زناشویی ، نکات مهم در روابط