البرزسل

15دقیقه در هر روز برای همسر خود در نظر بگیرید

نویسنده: تك طب
1 خرداد 98 ساعت 15:15
15دقیقه در هر روز برای همسر خود در نظر بگیرید

15دقیقه در هر روز برای همسر خود در نظر بگیرید

همه می دانیم که زندگی متاهلی مشغله های بسیاری دارد. روزانه کارهای بسیاری برای انجام دادن وجود دارد. به طور مثال صورت حساب قبض ها باید پرداخت شوند، رسیدن به اهداف شخصی، کارهای شخصی مثل غذا درست کردن و ورزش کردن. بنابراین شما می توانید قدرت و استقامت روحی خود را داشته باشید تا همه کارها را انجام دهید. خوب، یک چیز دیگر وجود دارد که باید بخشی از روتین روزمره شما باشد، چیزی که برای حفظ زندگی تان به عنوان یک زوج متاهل حیاتی است، زمان گذاشتن، به مدت 15 دقیقه در روز.

در ابتدای ازدواج ما، من و تروی هر دو اهمیت و ارزش وقت گذاشتن با یکدیگر را کشف کردیم. ما متوجه شدیم که اگر چند روز بدون ارتباط احساسی با یکدیگر وقت خود را بگذرانیم ، خیلی زود افسرده خواهیم شد. زمان گذاشتن کلیدی برای حفظ عشق و احترام به یکدیگر در زندگیمان تبدیل شد. به دلیل برنامه های سفر شوهرم، همیشه امکان ندارد که به طور فیزیکی وقت خود را با هم صرف کنیم، اما سعی می کنیم که همیشه از طریق تلفن با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم تا حداقل صدای همدیگر را بشنویم و عشق را احساس کنیم. بعد از ارتباط با خدا، ارتباط ما با یکدیگر مهم ترین چیزی است که هر روز در برنامه ما قرار دارد.

رابطه شما با خدا در درجه اول است، اما رابطه ازدواج شما باید دوم باشد. تنها ۱۵ دقیقه وقت گذاشتن برای یکدیگر باعث می شود  تا واقعا به آنچه در قلب همسرتان می گذرد، گوش فرا دهید و عشق را دریافت کنید، که این مسئله می تواند زندگی متاهلی شما را تغییر دهد. اگر به شما بگویند که باید هر روز ۱۵ دقیقه وقت صرف کنید تا یک برنامه درمانی ویژه برای زنده ماندن داشته باشید حاضرید این کار را انجام دهید؟ البته! تجربه یک ازدواج خوب و شاد با داشتن یک دیدگاه دقیق در مورد نحوه رسیدن به آن آغاز می شود. اگر می خواهید ازدواج شما در فرهنگی که در آن طلاق شایع است زنده بماند، مهم است که درک کنیم چه چیزی کاملا ضروری است که آن را زنده و سالم نگه دارد.

این 15 دقیقه برای شما و همسرتان است تا وارد قلب یکدیگر شوید. در درجه اول محلی که در آن شما می توانید وقت خود را بدون حواس پرت کردن صرف کنید پیدا کنید؛ گاهی اوقات شما باید خلاقیت را با توجه به وضعیت خاص خود ایجاد کنید. من و تروی در حیاط خلوت مان ، در هنگام پیاده روی ، در وسایل نقلیه خود، زمان برای یکدیگر صرف می کنیم. چندین بار ما منتظر بودیم تا همه فرزندانمان به خواب بروند، اما این ایده خوبی نبود، زیرا تا آن زمان ما هر دو خیلی خسته هستیم. ما به طور فعال با یکدیگر همکاری می کنیم تا اولویت بیشتری را به یکدیگر بدهیم. به شما توصیه میکنم همین کار را انجام بدهید! اطمینان حاصل کنید که مکالمه شما در اطراف کارهای خانگی، فعالیت های کودکان یا هر موضوع دیگر متوقف نمی شود. البته شما باید برای بحث در مورد این چیزها وقت بگذارید، اما 15 دقیقه زمان برای یکدیگر دقیقا همین است - زمان برای یک زن و شوهر! با همسر خود در مورد روز خود، رویاهای خود، ترس های خود، هر چیزی که در قلب شماست، تا زمانی که در یک مکالمه صمیمی شرکت می کنید، صحبت کنید.

در حالی که 15 دقیقه در هر روز ازدواج شما را زنده نگه می دارد، من شما را تشویق می کنم که حداقل یک بار در ماه، و نه بیشتر، قرار ملاقات داشته باشید. اگر هر روز برای یکدیگر ۱۵ دقیقه وقت بگذارید، قلب شما به طور طبیعی برای مدتی طولانی خواهد تپید و شما عمیقا عاشق هم خواهید بود، زیرا شما هر روز زمان دارید تا هدیه همسر خود را باز کنید و زیبایی کامل قلب را ببینید که تا زمان مرگ به شما داده شده است.

.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره 15دقیقه در هر روز برای همسر خود در نظر بگیرید نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: نکات زناشویی ، نکات زندگی زناشویی ، همسر ، زندگی زناشویی ، دور بودن همسر ، ندیدن همسر ، روابط زناشویی ، توجه به همسر ، عشق به همسر ، دوست داشتن همسر ، آیا شوهرم به من خیانت میکند ،