البرزسل

روغن خراطین هندی

نویسنده: تك طب
18 خرداد 98 ساعت 15:31
روغن خراطین هندی

روغن خراطین هندی

روغن خراطین منشا هندی دارد و از آن به عنوان معجزه حجم دهنده در هند یاد می شود. نام های دیگر روغن خراطین هندی روغن خراطین کاچی،روغن خراطین آرتا روناک، روغن خراطین تارگا بونا، روغن پوره یاسین، روغن چادری، روغن خراطین جامان سابد می باشد.

روغن های خراطین وارداتی که به عنوان روغن خراطین هندی در بازار به فروش می رسند و قیمت بالایی دارند را باید با دقت خرید. به ذلیل اینکه برخی از آن ها ممکن است همان روغن های داخلی کیفیت پایین باشند و یا از برخی کشورهایی مانند چین وارد شوند.مواد تشکیل دهنده روغن خراطین هندی

الانتین:

الانتین ماده ای است که باعث افزایش حجم و بزرگ شدن اندام های بدن می شود.

امگا ۳:

امگا ۳ در ماهی به مقدار قابل توجه یافت میشود و  نقش اساسی در ترمیم غشای سلولی دارد .در این نوع از روغن خراطین نیز از امگا ۳ به عنوان بستر برای تهیه روغن خراطین استفاده می شود.

امگا ۶ و ۹:

امگا ۶ و امگا ۹ نیز همانند امگا ۳ در ترمیم و ساخت غشای سلولی نقش پررنگی دارند.

البته قابل توجه است که امگا ۶ و ۹ در جلوگیری از فشار خون بالا و حفاظت از رگ های اندام های تناسلی و قلب نقش ویژه ای دارد.

لینولیک اسید:

از دیگر اسید های چرب می باشد که تنها به عنوان بستر ساز روغن خراطین وجود دارد.

ویتامینE :

ویتامین E سبب دریافت بهتر حالت الاستیک پوست می گردد.

جهت خرید روغن خراطین اصل روی این لینک کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره روغن خراطین هندی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: روغن خراطین هندی ، خراطین هندی ، خواص کرم خراطین ، روغن خراطین از کجا تهیه کنیم ، طب سنتی روغن خراطین ، خراطین چیست ، قیمت روغن خراطین هندی ، روغن خراطین خارجی ، سفارش روغن خراطین ، مواد تشکیل دهنده روغن خراطین هندی