البرزسل

کاربرد دستگاه وکیوم سینه

نویسنده: تك طب
19 خرداد 98 ساعت 13:52
کاربرد دستگاه وکیوم سینه

دستگاه وکیوم سینه

دستگاه وکیوم سینه برای خانم هایی که از کوچکی سینه خود رنج می برند مفید است. این روش یک روش آسان و ایمن است و باعث شده است که جایگزین مناسبی برای قرص و جراحی باشد . استفاده از این پمپ ها خیلی ساده است و جای زیادی را اشغال نمی کنند و دارای مزایا و فواید زیادی برای سلامت سینه ها می باشند. این دستگاه از دو قسمت گنبدی شکل تشکیل شده است که هر دو سینه را پوشش می دهد و مجهز به پمپ الکترونیکی یا دستی می باشد .پمپ به کار رفته در این دستگاه با ایجاد فشار خلاء بر روی بافت سینه شما موجب افزایش سایز سینه در طول زمان می شود. این دستگاه عالی ترین و کم هزینه ترین راه بزرگ کردن سینه های کوچک در کوتاه ترین مدت می باشد.این دستگاه برای خانم هایی که سینه کوچک دارند و خواهان سینه هایی بزرگتر، سفت تر و خوش فرم تر هستند، خانم هایی که نمی خواهند از قرص ها و جراحی زیبایی برای بزرگ کردن سینه استفاده کنند، برای خانم هایی که بعد از شیردهی سینه هایشان شل و افتاده شده است و همچنین برای خانمهایی که به سلامت و زیبایی  سینه های خود اهمیت می دهند قابل استفاده است.

تاثیر استفاده از این دستگاه بر افزایش سایز سینه دائمی و ماندگار است. بعد از استفاده از این دستگاه به مدت دو یا سه هفته بزرگ شدن سینه ها را شاهد خواهید بود در مواردی پس از آن تا مدتی سایز سینه تغییری نکرده و حتی کوچک می گردد. این امر طبیعی است و جای نگرانی ندارد، تنها با ادامه این روند  حداقل تا ۳ ماه می توانید به رشد و بزرگ شدن دائمی و ماندگار سینه ها دست یابید. برای گرفتن بهترین نتیجه توصیه می شود بیشتر از ۳ ماه( حدود یک سال) از این دستگاه استفاده کنید.

جهت خرید دستگاه وکیوم سینه روی این لینک کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره کاربرد دستگاه وکیوم سینه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: وکیوم سینه ، دستگاه وکیوم سینه ، دستگاه بزرگ كننده سينه ، بادکش سینه ، وكيوم بزرگ كننده سينه ، خرید دستگاه وکیوم سینه ، دستگاه وكيوم بزرگ كننده سينه ، افزایش سایز سینه ، بزرگ کردن سینه ، کاربرد دستگاه وکیوم سینه