البرزسل

مدت زمان تاثیر وکیوم سینه

نویسنده: تك طب
19 خرداد 98 ساعت 14:12
مدت زمان تاثیر وکیوم سینه

مدت زمان تاثیر وکیوم سینه

پمپ های بزرگ کننده سینه یا دستگاه های وکیوم سینه اگر به تنهایی و بدون انجام روش دیگری استفاده شوند یکی از کند ترین و آهسته ترین روش های رشد و بزرگ کردن سینه ها هستند. استفاده از این دستگاه با ماساژ سینه، تمرینات ورزشی بزرگ کننده سینه، ماسک های طبیعی بزرگ کننده سینه، قرص های گیاهی افزایش دهنده سایز سینه و استفاده از روغن های حجیم کننده مانند روغن خراطین و روغن زالو می تواند به فرایند بزرگ شدن سینه ها سرعت بخشد. به طور کلی برای اینکه پمپ های بزرگ کننده سینه یا دستگاه وکیوم سینه باعث افزایش سایز  طبیعی، دائمی و طولانی مدت سینه ها گردند،بایستی بطور مداوم و در دوره زمانی طولانی (هر روز یا حداقل یک روز در میان و بطور منظم) مورد استفاده قرار گیرند. در اکثر افراد رشد سینه ها بطور متوسط یک سایز بوده ولی در برخی از افراد نیز بزرگ شدن سینه ها ۲ سایز یا بیشتر مشاهده گردیده است.نحوه عملکرد پمپ های بزرگ کننده سینه به این صورت است که باعث  اجرای فرایندی به نام گسترش یا بسط بافتی در سینه می شود. با اعمال یک مکش ملایم به بافت سینه ها، جریان خون و رشد بافتی افزایش می یابد. این امر باعث کشیده شدن پوست و بافت شده و نتیجه مستقیم این کشش ،باعث رشد بافت های جدید و افزایش سایز سینه می باشد.پمپ های بزرگ کننده سینه بافت غدد پستانی را گسترش داده و تولید سلول های جدید بافت سینه را افزایش می دهند.

بزرگی  و افزایش حجمی که در بافت ها ایجاد می شود در اثر کشیده شدن بافت های چربی و چربی ها به درون سلول های سینه می باشد.پمپ بزرگ کننده سینه به غدد پستانی اجازه می دهد تا  جایی که امکان بزرگ شدن دارند، رشد کنند. همچنین موجب متعادل شدن هورمون هایی می شود که مسئول سفتی و جوانی سینه ها هستند. عملکرد کلیدی این پمپ ها کمک به تولید کلاژن و بافت پستانی جدید می باشد. ورزش دادن یا بکار انداختن غدد و بافت ها، ذخیره خونی را که باعث افزایش رشد بافتهای سالم و جدید می شود را تقویت می کند.

جهت خرید دستگاه وکیوم سینه روی این لینک کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره مدت زمان تاثیر وکیوم سینه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: مدت زمان تاثیر وکیوم سینه ، تاثیر وکیوم سینه ، بزرگ کردن سینه ها ، روش های بزرگ کردن سینه ، روشهای بزرگ کردن سینه ، حجم دهنده سينه زنان ، افزايش سايز سينه بدون جراحي ، بزرگ كردن سينه به روش طبيعي ، راه های بزرگ کردن ،