البرزسل

دستگاه وکیوم آقایان چیست؟

نویسنده: تك طب
20 خرداد 98 ساعت 13:32
دستگاه وکیوم آقایان چیست؟

دستگاه وکیوم آقایان چیست؟

دستگاه وکیوم مردانه( پمپ آلت تناسلی) دارای یک لوله پلاستیکی است که روی آلت تناسلی مردان قرار می گیرد و همچنین دارای پمپ دستی یا قدرت گرفته از باطری ‌هاست که به لوله وصل می‌شود. یک باند لاستیکی هم در اطراف پایه آلت تناسلی قرار می گیرد. زمانی که این دستگاه پمپ می‌شود هوای داخل لوله به بیرون کشیده شده و باعث ایجاد خلا یا همان وکیوممی‌شود.

دستگاه وکیوم برای درمان انواع ناتوانی های جنسی مردان از جمله نعوذ ناقص، انزال زودرس و دارای خاصیت بزرگ کنندگی و کلفت کنندگی آلت تناسلی در مردان و همچنین جهت افزایش حساسیت پذیری و برجسته کردن آلت تناسلی در زنان می باشد.یکی از دلایل بسیار مهم ناتوانی جنسی، کاهش جریان خون به آلت تناسلی و یا عدم توانایی نگهداری خون در بافت اسفنجی آلت را می توان نام برد. این دستگاه با تقویت مکانیسم ارسال خون به آلت تناسلی باعث بهبود این مشکلات می گردد. “دستگاه وکیوم” عوارض ناچیزی دارد و در عین حال کارایی خوب آن باعث شده است که در بین افراد مورد توجه قرار گیرد و باعث اعتماد به نفس شود. لازم به ذکر است پس از قرص سیلدنافیلد ( برای افراد با مشکلات قلبی خطرنام است ) استفاده از دستگاه واکیوم شایع ترین درمان مورد استفاده در کشورهای دیگر است. این روش درمانی بی خطر ترین، موثرترین و مقرون به صرفه ترین روش درمان است. درد ناشی از استفاده از آن که در درصد کمی از بیماران ممکن است وجود داشته باشد به مرور زمان برطرف می گردد. هر فرد به طور متوسط بعد از 2 هفته طرز کار با دستگاه را یاد می گیرد. زمان لازم برای ایجاد نعوظ کامل بطور متوسط ۵/۲ دقیقه می باشد و انزال در ۷۵% بیماران خارج می گردد و در اغلب بیماران باعث بهبود ارتباطات زناشویی می گردد. در مقایسه با روش پروتز آلت بسیار ارزان تر است و دارای عوارض کمتر می باشد. همانطور که می دانید جراحی پروتز باعث برگشت ناپذیر شدن آلت می شود.

جهت خرید دستگاه وکیوم آقایان روی این لینک کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره دستگاه وکیوم آقایان چیست؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دستگاه وكيوم آقايان ، دستگاه وکیوم آقایان چیست؟ ، وکیوم همراه ، سفارش دستگاه وکیوم ، وکیوم الت تناسلی ، وکیوم چیست ، خرید اینترنتی دستگاه وکیوم ، دستگاه وکیوم چیست ، دستگاه کلفت کننده آلات تناسلی