البرزسل

قیمت روغن خراطین

نویسنده: تك طب
20 خرداد 98 ساعت 19:08
قیمت روغن خراطین

قیمت روغن خراطین

در حال حاضر نمونه های مختلف و تقلبی ای ازاین محصول به عنوان روغن خراطین در بازار موجود می باشد که با قیمت هایی متفاوت و حتی ارزان تر به فروش می رسد. توجه داشته باشید که ترکیب اصلی این روغن ، روغن خراطین باید حدود 90 درصد خالص باشد، در صورتی که برخی سودجویان به دلیل گران بودن خراطین ، یکسری روغن هایی مانند زیتون و… را با آن مخلوط می کنند و این سبب می شود که اثرپذیری آن عملا از بین رفته و یا کاهش یابد.

روغن های متفاوتی در بازار وجود دارد پس تفاوتقیمت روغن خراطینکاملا طبیعی است. و اما اساس قیمت گذاری به موارد مختلفی بستگی دارد مانند تولید داخلی و اینکه محصول وارداتی باشد، به غلظت خود روغن و حجم بطری آن که همگی در قیمت روغن تاثیر دارد. اما گاها روغن های تقلبی زیادی هم هستند که با قیمتی مشابه خراطین اصل به فروش می رسند. البته قیمت روغن در برخی عطاری ها به دلیل اینکه خود عطار اقدام به تهیه روغن میکند متفاوت با روغن های شرکتی و دارای مارک هستند و اگر می خواهید روغن خراطین را از عطاری تهیه کنید حتما به معتبر بودن آن عطاری دقت نمایید چراکه ممکن است هر روغنی را به جای خراطین به شما عرضه کنند. تشخیص اصل بودن این روغن بسیار دشوار است پس پیشنهاد می کنیم همواره از یک فروشگاه معتبر اقدام به خرید نمایید تا علاوه بر کیفیت و اصل بودن آن بتوانید با قیمت مناسبی آن را تهیه کنید.

کرم و روغن خراطین تقلبی، در بسیاری از عطاری ها با قیمتی در حدود 15 الی 20 هزارتومان عرضه می شود همچنین فروشگاههای اینترنتی زیادی نیز همین محصولات را با قیمتهای 18 الی 55 هزار تومان به فروش می رسانند. هر دانه از کرم ایزینفتیدا در اروپا و هند با قیمت 4 دلار و هر کرم زالو قیمتی بالغ بر 7 دلار در اروپا و هند دارد.برای به دست آوردن 30 گرم از روغن خراطین نیاز به حداقل 3 عدد کرم خراطیناست. حال با محاسبه ای اندک قیمت واقعی روغن خراطین را می توان بدست آورد.30 گرم روغن خراطین ارزشی برابر 90 هزارتومن دارد. این ارزش روغن خالص این روغن است.
جهت خرید روغن خراطین اصل روی این لینک کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره قیمت روغن خراطین نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: روغن خراطین ، روغن خراطین اصل ، قیمت روغن خراطین ، خرید اینترنتی روغن خراطین اصل ، خرید خراطین ، روغن خراطین چیست ، قیمت روغن خراطین در عطاری ، قیمت روغن خراطین اصل ،