البرزسل

دلایل استفاده از وکیوم

نویسنده: تك طب
21 خرداد 98 ساعت 13:04
دلایل استفاده از وکیوم

دلایل استفاده از وکیوم

دستگاه های وکیوم یکی از تاثیرگذارترین دستگاه ها هستند. با کمی تمرین و روش استفاده صحیح بیشتر افراد می‌توانند از شر اختلالات نعوظ راحت شوند و رابطه جنسی بهتری را تجربه نمایند.

خطرات ناشی از دستگاه وکیوم بسیار کمتر از روش هایی مانند جراحی یا استفاده از دارو می باشد. همچنین قیمت این دستگاه ها پایین می باشند و برای مدت طولانی قابل استفاده هستند. به همین دلیل جزو روش های غیر تهاجمی در نظر گرفته شده اند.

به منظور نتیجه بهتر و کارساز تر می توان استفاده از وکیوم های مردانه را با سایر روش های درمانی دیگر به کار برد مانند روشهای دارویی و یا ایمپانت هایی برای درمان اختلال نعوظ به کار می روند.مهمترین شاخصه ای که دستگاه وکیوم داراست نیازی به هیچگونه داروی خاصی ندارد البته برخی افراد استفاده از وکیوم را همراه داروهایی نظیر خراطین پیشنهاد می دهند. تجربه نشان داده است که وکیوم نیازی به هیچ مکمل دارویی ندارد.سازندگان محصول برای تولید این دستگاه مجوزهای لازم را از سازمان غذا و داروی اتحادیه اروپا و FDA آمریکا دریافت نموده اندکه بیانگر این مطلب است که وکیوم کاملا یک محصول پیشرفته بدون عارضه است. وکیوم کاملا مناسب افرادی است که مکمل های دارویی را به دلیل حساسیت های بدنی و یا آسیبی که این دارو ها به سلامتیشان می رساند نقض می کنند.

این دستگاه برای ایجاد حالت در بیماران دیابتی، بیماری های عروقی، صدمات نخاعی، اسکلروز متعدد، جراحی پروستات و ناتوانی های جنسی ناشی از مشکلات روحی روانی، جراحی و آسیب های وارد شده به به لگن مورد استفاده قرار می گیرد.

جهت خرید دستگاه وکیوم آقایان روی این لینک کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره دلایل استفاده از وکیوم نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دستگاه وکیوم مردانه ، خرید وکیوم مردانه ، دلایل استفاده از وکیوم ، روش استفاده از دستگاه وکیوم ، خرید دستگاه وکیوم ، خرید وکیوم ، دستگاه وکیوم الت ، افزایش قطر دستگاه تناسلی مردان ، طریقه استفاده از دستگاه وکیوم آلت