البرزسل

نحوه استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

نویسنده: تك طب
21 خرداد 98 ساعت 13:33
نحوه استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

نحوه استفاده از دستگاه وکیوم مردانه

نحوه استفاده از این دستگاه به این صورت است که محفظه را روی آلت به گونه ای قرار می دهند که حفاظ پلاستیکی در اطراف تنه آلت قرار گرفته و از ورود هوا جلوگیری کندسپس با استفاده از وسیله ای که شبیه دستگاه فشار خون هست شروع به پمپ زدن کنید. با این عمل هوای درون محفظه به بیرون کشیده شده و در نتیجه آن فشار خون در آلت از فشار موجود در محفظه بالاتر شده و باعث ایجاد جریان تند و شدید خون به تنه آلت درون محفظه شیشه ای می شود و در نتیجه آلت به سرعت بزرگ شده و امتداد می یابد.

پس از نصب قطعات سیلندر به صورت پشت سر هم با توجه به میزان قطر آلت خود حلقه لاستیکی مناسب را انتخاب و بر روی سیلندر نصب کنید.یک طرف شیلنگ به سر سیلندر متصل کنید و طرف دیگر شیلنگ را به سر پمپ متصل نمائید پس از قرار دادن آلت در داخل سیلندر از طریق پمپ به میزان مناسب خلا در سیلندر ایجاد کنید.در صورت استفاده از دستگاه برای حفظ نعوظ، پس از ایجاد نعوظ کامل حلقه لاستیکی را بر روی آلت برگردانید تا مانع بازگشت خون و در نتیجه حفظ نعوظ حتی پس از انزال گردد.

این وسیله برای مردانی مناسب است که قادر به ایجاد یا حفظ نعــوظ خود در حین نزدیکی نیستند. اغلب این مشکل به دلیل ضعـف در بافت آلت، مشکلات روانی یا بیماری ها و یا عــدم ورود حجم خون کافــی به درون بافت آلت می باشد. این وسیله با استفـاده از مکانیـــزم مکش یا پمپاژ؛ باعث ورود حجم خون کافی درون بافت های اسفنجـی شده و حجم بافت ها را افزایش میدهد وباعث گشاد شدن سینوزوییـدها و وریـــدها می شود که در نتیجه حجم خون در گــردش، در آلت بالاتـر رفته و نعـوظ کامل را سبب می شود، که به نوعـی تقــویت و توان بخشی را نیـــز به واسطه پر و خالـــی شدن بافت آلت از خــون (انقباض و انبساط) به وجــود می آورد. عملـکرد این دستــگاه با مکانیــزم طبیعی آلت تناسلی مطابق می باشد و در نتیجه فاقـد هرگـــونه عارضه یا مشکلاتـی است که به دلیل مصرف داروها و جراحی ها پیش می آید.

برای دانلود ویدئوی استفاده از دستگاه وکیوم اینجا کلیک کنید

جهت سفارش دستگاه وکیوم اینجا کلیک کنید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره نحوه استفاده از دستگاه وکیوم مردانه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: روش استفاده از وکیوم مردانه ، نحوه استفاده از دستگاه وکیوم مردانه ، آموزش استفاده از دستگاه وکیوم ، طرز استفاده از دستگاه وکیوم ، روش استفاده از دستگاه وکیوم مردانه ، دستگاه وكيوم آقايان ، دستگاه وكيوم ، فیلم وکیوم