البرزسل

روشهای افزایش سایز دستگاه تناسلی

نویسنده: تك طب
25 خرداد 98 ساعت 16:36
روشهای افزایش سایز دستگاه تناسلی

روشهای افزایش طول دستگاه تناسلی

تزریق ژل به زیر پوست آلت به منظور حجم دادن و کلفت کردن آلت باعث از بین رفتن حس آلت تناسلی می شود تزریق ژل درآلت ممکن است با عوارض بسیار وخیمی همچون عفونت ، بدشکلی آلت و از دست رفتن کامل پوست آلت همراه باشد و توصیه نمی شود.

در برخی عمل های جراحی برای افزایش طول آلت لیگمان های آویزان کننده آلت را قطع می کنند ولی بعد از مدتی افتادگی پیدا می کند و فرد با مشکلات جدی مقابرت مواجه می شود. باید توجه کرد که این نوع عمل له دلیل غیر قابل برگشت بودن به هیچ عنوان توصیه نمی شود.مطالعات نشان داده عوامل خارجی نیز می تواند در رشد و نمو آلت تناسلی نقش داشته باشد . به طور مثال سیگار از جمله عوامل مهم با اثر منفی بر روی رشد آلت می باشد . گزارشات نشان داده است که آلودگی هوا در نواحی شهری هم همانند سیگار دارای اثر منفی می باشد. همچنین لباسهای زیر تنگ ، مایوهای شنا و لباسهای تنگ ورزشی مثل لباسهای سوارکاری هم اثر منفی دارند و یرعکس ورزش ، بخصوص ورزشهای پر تحرک مثل دویدن ، شنا و … اثری بسیار مطلوب دارد.

والدینی که از کوچکی آلت تناسلی پسر خود نگران هستند باید قبل از بلوغ به دکتر مراجعه و تحت بررسی قرار بگیرند و در صورت نیاز، هورمون درمانی مناسب جهت افزایش طول آلت تناسلی، قبل از بلوغ شروع شود.

امروزه آلت دفن شده یکی از شایعترین دلایل کوچکی آلت تناسلی می باشد. که به علت تجمع چربی زیاد در ناحیه پوستی زیر شکم و اطراف آلت، آلت در میان چربی ها مخفی شده است و لذا بهترین و قطعی ترین روش درمان آلت دفن شده، کاهش وزن و از بین رفتن چربی های اضافی می باشد.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره روشهای افزایش سایز دستگاه تناسلی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بزرگ کردن آلت تناسلی ، روشهای افزایش طول دستگاه تناسلی ، بزرگ کردن آلت ، افزایش الات تناسلی مرد ، راه های بزرگ شدن اندام تناسلی مرد ، افزایش سایز الات مردان ، افزایش سایز اندام تناسلی ، افزایش طول الت ، بزرگ کننده