البرزسل

عوارض تماشای فیلم های پورن بر روابط زناشویی

نویسنده: تك طب
30 خرداد 98 ساعت 14:40
عوارض تماشای فیلم های پورن بر روابط زناشویی

عوارض تماشای فیلم های پورن بر روابط زناشویی

تماشای فیلم های پورنو معمولاً حس فرد را نسبت به همسر خود کم می کند. هنرپیشه های فیلم های پورن، جوان، زیبا و خوش هیکل هستند. پوستشان چروک برنمی دارد و بدنشان شل نمی شود. آنها می توانند در وضعیت ها و حالات مختلف رابطه داشته و به نظر می رسد که هر کاری که طرفشان هنگام رابطه با آن ها انجام دهد برایشان لذت بخش است حتی اگر باعث آسیب در طولانی مدت شود. وقتی با چنین خیال پردازی هایی ذهنتان را پر کنید دیگر نمی توانید با همسر خودتان تحریک شوید. درنتیجه، کسی که باید دوستش بدارید، تحسینش کنید و با او تحریک شوید به نظرتان پیر و غیر قابل استفاده می آید. و نتیجه آخر آن این خواهد بود که به دنبال یک فرد جوان تر برای رابطه خواهید رفت.

وقتی همسرتان متوجه شود که به دلیل حساسیت جنسی شما نتواند شما را تحریک کند، سرخورده می شود. در اکثر موارد، زن برای خوشایندی همسرش این فیلم ها را تحمل می کند. اما خیلی از زن ها از اینکه شوهرشان دیگر با آن شور و احساس به آنها نگاه نمی کند، در هم می شکنند و خود را پر  از عیب و ایراد می بینند که نمیتوانند شوهر خود را تحریک کننددر نتیجه  اعتماد به نفسشان از بین می رود. مردی که برای زنذگی و شخصیت همسرش احترام قایل باشد قطعا نمی گذارد که زندگی اش به این سو برود و برای همسرش این اتفاق بیفتد.

هر عاملی که باعث استفاده از مواد پورنوگرافی می‌شود، کنار بگذارید به طور مثال سعی کنید کمتر تنها یمانید و همیشه یک یا چند نفر کنار شما باشد. فهرستی از نتایج منفی و مثبت تماشای فیلم و تصاویر پورن تهیه کنید و با خود مرور کنید. فعالیت هایی که باعث آرامشتان می شود را انجام دهید و به یک متخصص مراجعه کنید.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره عوارض تماشای فیلم های پورن بر روابط زناشویی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: عوارض فیلم پورن ، عوارض دیدن فیلم های پورن ، عوارض فیلم های پورن ، عوارض دیدن فیلم پورن ، عوارض خودارضایی ، فیلمهای پورن ، عوارض فیلم پورن بر روابط زناشویی