البرزسل

دستگاه وکیوم بانوان

نویسنده: تك طب
30 خرداد 98 ساعت 15:07
دستگاه وکیوم بانوان

دستگاه وکیوم بانوان

وکیوم سینه بانوان با ایجاد کشش بر روی بافت اسفنجی سینه ، باعث حجیم شدن و سفت شدن سینه شده و از افتادگی و شل شدگی آن جلوگیری می کند  این دستگاه همچنین برای فرم دهی فوری و همچنین برای خانم هایی که بعد از دوران شیر دهی حالت سینه خود را از دست می دهند می توانند با کمک این دستگاه وکیوم سینه ، به نتیجه دلخواه خود برسند.این روش نسبت به سایر راههای بزرگ کردن سینه مانند استفاده از کرم سینه و قرصها و جراحی سینه ، نتیجه موثرتر ، کم هزینه تر و قابل قبول تری دارد. جراحی سینه عوارض بسیار زیادی دارد و به عنوان آخرین راه بزرگ کردن سینه تجویز می شود. قرصها و کرمهای سینه هم دارای نتایج موقت هستند و باید به عنوان مکمل استفاده شود. اکثر کرم های بزرگ کننده فعلی فقط حاوی ماده دگزا می باشند که باعث ایجاد تورم و پف در ناحیه سینه می شوند و اثر آن ها پس از چند روز از بین میرود به علت وجود بعضی مواد شیمیایی در این کرم ها دارای عوارض جانبی نیز هستند. وکیوم سینه حجم خون رسانی را به بافت های سینه افزایش می دهد . همین امر باعث می شود تا مواد غذایی بیشتری به این بافت ها برسد و رشد مولکولی بافت های سینه سریع تر شده و در نهایت باعث رشد سینه حتی تا سه سایز شود.

توجه داشته باشید که دستگاه های وکیوم سینه می توانند یکی از کُند ترین و آهسته ترین روشهای رشد و بزرگ کردن سینه ها باشند اگر به تنهایی و بدون روش دیگری به کار برده شوند. همراه کردن این روش با ماساژ سینه، ماسک های طبیعی بزرگ کننده سینه و قرص های گیاهی افزایش دهنده سایز سینه می تواند به فرایند بزرگ شدن سینه ها سرعت بخشد. 6 ماه تا یک سال به صورت  هرروز یا یک روز درمیان زمان نیاز است تا نتیجه مطلوب و ماندگار حاصل شود.
جهت خرید دستگاه وکیوم سینه روی این لینک کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره دستگاه وکیوم بانوان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: وکیوم سینه ، دستگاه وکیوم زنانه ، دستگاه وکیوم سینه ، دستگاه وكيوم سينه ، دستگاه بزرگ كننده سينه ، بادکش سینه ، دستگاه بادكش سينه ، خرید وکیوم سینه ، عوارض وكيوم سينه ،