البرزسل

قسمت های تشکیل دهنده دستگاه وکیوم باسن

نویسنده: تك طب
1 تیر 98 ساعت 17:01
قسمت های تشکیل دهنده دستگاه وکیوم باسن

قسمت های تشکیل دهنده دستگاه وکیوم باسن

دارای پمپ از جنس پلاستیک محکم می باشد که دارای یک دکمه از بین برنده خلاء می باشد. دو عدد کاپ مخصوص قرار گرفتن باسن که از جنس پلی کربنات ساخته شده است.این کاپ ها با توجه به فرم باسن ساخته شده و در تمامی سایزهای باسن قابل استفاده می باشد.شلنگ رابط  ساخته شده از سیلیکون و سوپاپ های متصل به کاپ ها که باعث اتصال و جدا شدن شلنگ و پمپ از کاپ ها می شود.

طرز کار سیستم:

سیستم لوله ای  از طریق  یک سوپاپ رابط به کاپ ها یا  لیوان های مخصوص باسن متصل می شود و سپس کاپ روی قسمت اصلی عضله باسن قرار می گیرد. پمپ دستی به آرامی و چندین بار  فشار داده شده و خلا ایجاد شده در درون لیوان باعث افزایش حجم باسن می گردد. زمانی که باسن به درون کاپ مکش یافت، سوپاپ از لیوان جدا شده و لیوان روی باسن باقی می ماند. کل این فرایند چند ثانیه بیشتر زمان نمی برد. سپس کاپ دوم روی باسن  طرف دیگر قرار گرفته و فرایند مانند قبل تکرار می شود. کاپ ها می توانند چسبیده به باسن تا هر زمانی که شخص راحت باشد، بمانند، که این مساله با توجه به دلخواه افراد مختلف متفاوت می باشد. ولی قرار گرفتن کاپ ها به مدت 10 تا 45 دقیقه روی باسن ایده آل می باشد. توصیه می شود که در طول انجام فرایند وکیوم باسن، به شکم بر روی یک تخت راحت بخوابید  و عمل پمپ کردن را انجام دهید.

پس از استفاده از دستگاه حجم دهنده باسن ممکن است کمی سوزش و یا قرمزی را در باسن خود مشاهده کنید که این امر کاملا طبیعی بوده و جای هیچ گونه نگرانی وجود نخواهد داشت علت بروز این حالت تقسیم و ترمیم سلول های ماهیچه ای و چربی باسن جهت بزرگتر شدن می باشد .
جهت خرید دستگاه وکیوم سینه روی این لینک کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره قسمت های تشکیل دهنده دستگاه وکیوم باسن نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دستگاه وکیوم باسن ، وکیوم باسن ، بزرگ کردن باسن ، روش بزرگ کردن باسن ، بادکش باسن ، افزایش سایز بسن ، وکیوم نوگل بری ، جراحی باسن ، دستگاه بزرگ کننده باسن ، افزایش حجم باسن ،