البرزسل

تاثیر فیلم های پورن بر روابط

نویسنده: تك طب
2 تیر 98 ساعت 15:05
تاثیر فیلم های پورن بر روابط

تاثیر فیلم های پورن بر روابط جنسی

فیلم‌های پورن تصویر نادرستی از روابط زن و مرد نیز ارائه می‌دهند و تاثیرات بسیار بد و مخربی بر دیدگاه و رفتار نوجوانان و جوانان دارد. برخی جوانان هیچ چیز در مورد روابط  نمی‌دانند و کسی نیست که در ارتباط با مسائل زناشویی با آنان گفتگو کند در نتیجه فیلم‌های پورن برای این جوانان می‌تواند نقش الگو را ایفا کند و همین مساله باعث نگرانی شده است.

 در این گونه فیلم ها ویژگی‌های شخصی افراد نادیده گرفته می شود و دستورالعمل هایی که این فیلم ها برای ارضا ارائه می کنند نادرست است. در فیلم های پورن احساسات مد نظر قرار نمی‌گیرند و تنها مکانیکی بودن روابط حسی را نشان می دهد. . در این فیلم‌ها رابطه جنسی بدون هیچ پیش‌درآمد، گفتگو و به ویژه بدون هیچ عشقی برقرار می‌شود.در واقع نوجوانان و جوانان با تماشای فیلم‌های پورن، نه تنها در مورد چگونگی برقراری رابطه نمی آموزند بلکه تخیلات جنسی را که برای خود ارضایی نیاز دارند غنی می کند. فیلم های پورن، مانند راه میانبری است که به بیننده این امکان را می‌دهد تا با تصاویر تحریک‌آمیز، بیشترین لذت را بدون نیاز به ایجاد رابطه، کسب کند.

کارشناس اعتیاد ، اعتیاد به پورنوگرافی را جدیدترین و چالش‌ برانگیزترین مشکل سلامت روانی در این عصر نامیده است. اعتیاد به پورنوگرافی همانند اعتیاد به مواد مخدر است و همیشه نوعی تازگی، هیجان، تسلط و آرامش را با خود می‌آورد.

اعتیاد به پورنوگرافی، تعاریف مختلفی دارد؛ اعم از استفاده بیش ازحد از پورنوگرافی (نوشته، فیلم و تصاویر مستهجن) که باعث اختلال در زندگی عادی فرد یا دچار شدن به عوارض مختلف به دلیل استفاده بیش از حد یا سوء استفاده از آن می شود.

تنها راه جلوگیری از گسترش مشکلات مربوط به پورنوگرافی، بالابردن سطح آگاهی مردم و جامعه درباره‌ی این مشکل است.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره تاثیر فیلم های پورن بر روابط نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: تاثیر فیلم های پورن بر روابط جنسی ، تاثیر فیلم های پورن ، عوارض فیلم های پورن ، مضرات فیلمهای پورن ، عوارض خودارضایی ، تاثیر فیلم های پورن بر ذهن ، عوارض فیلم پورن بر روابط زناشویی