البرزسل

نکاتی در رابطه با دوران آشنایی

نویسنده: تك طب
4 تیر 98 ساعت 13:31
نکاتی در رابطه با دوران آشنایی

نکاتی در رابطه با دوران آشنایی

در دوران آشنایی نباید تمام رازهای خود و خانوادتان را افشا کنید زیرا لزومی ندارد که طرف مقابلتان از تمام رازها آگاه باشد.

نیازی نیست از تمام باورها و اعتقادات خود به خاطر شبیه شدن به شخص مقابل دست بکشید به طور مثال اگر طزف مقابل شما شخصی بسیار مذهبی می باشد در حالی که شما اینگونه نیستید نیازی نیست تمام باورهای خود را زیر پا بگذارید.

صحبت در مورد روابط عاشقانه گذشته به هیچ عنوان کار عاقلانه ای نیست و هیچ روانشناسی آن را تایید نمی کند و باعث می شود طرف مقابلتان بدگمان شود.

تا حد امکان در این دوران از صمیمیت بیش از اندازه خودداری کنید زیرا این احتمال را بدهید که روبط شما به نتیجه ای نرسد و باعث سرخوردگیتان می شود.

شناخت خانواده ها یکی از فاکتورهای مهم در این دوران است و خط زدن خانواده ها برای هر دو طرف باعث ایجاد نا امنی در رابطه می شود.

در دوره آشنایی اظهار نظر راجب روابط و پوشش ممنوع است و شما فقط باید در این دوران ناظر باشید و بعد بر اساس مشاهدات خود اقدام به تصمیم گیری کنید.

قبل از رسمی شدن رابطه تمام دوستان و آشنایان خود را با خبر نکنید و تنها با خبر بودن خانواده ها کافی است زیرا ممکن است این رابطه به نتیجه نرسد و بعد ها باید دائم پاسخ گوی افراد مختلفی باشید.

هیچ وقت در هیچ سنی به این فکر نکنید که این شخص آخرین شانس شماست . از کنار اخلاقیات و عیب های شخص دوری نکنید زیرا ازدواج نکردن بهتر از یک ازدواج بد است.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره نکاتی در رابطه با دوران آشنایی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: روابط عاشقانه ، نکاتی در رابطه با دوران آشنایی ، نکات زناشویی ، صمیمیت رابطه ، مشاوره در مورد رابطه ، دوست پسر جدید ، شروع رابطه جدید ، نکاتی در مورد رابطه دوستی