البرزسل

قرص بزرگ کننده سینه

نویسنده: تك طب
4 تیر 98 ساعت 13:52
قرص بزرگ کننده سینه

قرص بزرگ کننده سینه

قرص ال دی یا قرص ضد بارداری با دارا بودن هورمون زنانه استروژن به منظور جلوگیری از بارداری و درمان اختلال قاعدگی کاربرد دارد. علاوه بر این، این قرص در بزرگ کردن سینه ها نیز موثر است. استروژن موجود در این قرص به تحریک رشد بافت سینه کمک بسیاری می نماید.برخی قرص هادارای پروستاگلاندین هستند. بزرگ شدن سینه با تحریک ماده منحصر به فرد پروستاگلاندین که در دختران نوجوان بسیار زیاد یافت می شود. مقدار تولید پروستاگلاندین اندازه سینه های احتمالی را تعریف می کند. هرچه مقدار آن بیشتر باشد سینه هم بزرگتر می شود.

قرص ویتامین  E نیز باعث  بزرگ شدن سینه می شود.این ویتامین به عنوان جوان سازی استفاده می شود.این قرص هم به صورت موضعی هم خوراکی باعث بزرگ شدن سینه می شود.به منظور استعمال موضعی کپسول را سوراخ کرده و محتویات داخل آن را بر روی سینه مالیده و ماساژ دهید. این ویتامین در مواد خوراکی مانند تخم مرغ، ماهی، بادام زمینی و روغن زیتون وجود دارد.برای رشد سینه ها می توانید روغن جوانه گندم را در جهت عقربه های ساعت روی سینه ها ماساژ دهید. این عمل باعث افزایش جریان خون در سینه ها شده و به اکسیژن رسانی و غذا رسانی بهتر برای سوخت و ساز موضع کمک میکند . روغن جوانه گندم ، سرشار از ویتامین E است و استفاده از آن ، از افتادگی سینه ها جلوگیری نموده و در دراز مدت آنها را سفت نگه می دارد . برای به دست آوردن نتیجه ی مطلوب به مدت یک ماه ، ۲ تا ۳ بار در روز این ماساژ را انجام دهید .

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره قرص بزرگ کننده سینه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: قرص بزرگ کننده سینه ، بزرگ کننده سینه ، قرص ال دی ، هورمون زنانه استروژن ، بزرگ کردن سینه ها ، رشد بافت سینه ، بزرگ شدن سینه ، پروستاگلاندين ، افزایش سایز سینه ، بزرگ کردن سینه ها ، چگونه سینه ها را بزرگتر کنیم