البرزسل

چگونگی ارتباط با دوستان بعد از ازدواج

نویسنده: تك طب
6 تیر 98 ساعت 13:15
چگونگی ارتباط با دوستان بعد از ازدواج

چگونگی ارتباط با دوستان بعد از ازدواج

بعد از ازدواج نه تنها با دوستان خود در ارتباطید بلکه با دوستان همسر خود باید ارتباط داشته باشید. تنها ارتباط با همسرتان نیست که تعیین کننده ی موفقیت شما در ازدواج است. شما باید با خانواده ی او ،دوستان او حتی شغل او و همچنین همسرتان هم با دوستان شما ،خانواده تان و شغل شما ارتباط درست برقرار کند.

بعد از ازدواج وضعیت ارتباط با دوستان کمی فرق می کند .باید هر کدام از طرفین در کنار حفظ روابط دوستانه ی خود با ایجاد تعادل در میزان رابطه ، رضایت خاطر همسرشان را تأمین کنندقراری که بعضی اوقات با دوستان  خود می‌گذاریم، معاشرت سالمی‌ است و باعث می شود مدت کوتاهی از زندگی زناشویی فاصله بگیریم.

توجه داشته باشید اگر قرار باشد دوستان شما نزدیک ترین افراد زندگی تان باشند و تمام لذت هاو تفریحات تان را کنار آن ها باشید ، این رفتارها می توانند زندگی مشترک تان را خراب کرده و حتی باعث دوری شما از همسرتان شوند.

برای حل این مشکل میتوانید به گزینه پیدا کردن دوستان مشترک فکر کنید. دوستی با یک زوج دیگر دوستی خودتان را نیز تقویت می کند و باعث می شود زندگی مشترک مناسبی داشته باشید.

 اگر دوستی محکمی با زوج دیگری ندارید، سعی کنید به گروه هایی بپیوندید که در آنها زوج هایی را با ارزشها و علائق مشترک با خود آشنا شوید.

 به طور مثال می توانید به گروه های مذهبی یا گروه های فعال در امور خیریه و کارهای داوطلبانه بپیوندید. می توانید با هم در کلاسی ثبت نام کنید. وقتی با زوج هایی که علائق مشترکی دارند، آشنا می شوید، دوستی بین شما هم تقویت می گردد.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره چگونگی ارتباط با دوستان بعد از ازدواج نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دوستان ، رابطه با دوستان ، چگونگی ارتباط با دوستان بعد از ازدواج ، بعد از ازدواج ، وقت گذراندن با دوستان بعد از ازدواج ، رابطه دوستها در زندگی زناشویی