البرزسل

افزایش قطر آلت مردان

نویسنده: تك طب
6 تیر 98 ساعت 13:29
افزایش قطر آلت مردان

افزایش  قطر آلت مردان

یکی از راه های افزایش قطر آلت تناسلی مردان استفاده از روغن خراطین می باشد که با ایجاد افزایش جریان خون تاثیر آن را اثبات کرده است. در صورتی که این روغن درست مصرف شود طول آلت را به میزان 3 الی 5 سانت و قطر دستگاه تناسلی تا میزان 1.5 سانت افزایش  می دهد.

روش دیگر استفاده از دستگاه کشش آلت می باشد. این دستگاه به آلت متصل می شود  و با انجام حرکات کششی باعث افزایش قطر و اندازه آلت می شوند. توجه داشته باشید که با این روش بیشترین تاثیر دستگاه بر روی افزایش طولی است اما به دلیل ایجاد گردش خون باعث افزایش قطری نیز می شود.تمرینات کششی با دست می تواند باعث افزایش طول آلت حدود 2 تا 3 سانت شود اگر این تمرینات با روغن خراطین باشد باعث افزایش قطر هم می شود. پزشکان استفاده از این روش را اصلا توصیه نمی کنند زیرا عوارض زیادی دارد. از جمله عوارض آن می توان به پاره شدن رگ ها، پاره شدن رباط آلت تناسلی، بی حسی و اختلال در نعوذ اشاره کرد.

روش دیگر به منظور افزایش آلت تناسلی جراحی است. در این روش رباط متصل از آلت به استخوان باسن را قطع می کنند . با این عمل طول آلت در حالت نعوظ 2 سانت افزایش می یابد. عمل جراحی مشکلات زیادی را به همراه دارد. از مهمترین عوارض عمل جراحی آلت ، مشکل در نعوظ است که بسیاری از مردان دچار آن می شوند و به همین دلیل به هیچ عنوان توصیه نمی شود.

در جراحی لیپوساکشن مقداری از چربی زیر شکم برداشته می شود که حدود 1 تا 2 سانت طول آلت را افزایش پیدا می کند.

جهت سفارش دستگاه افزایش سایز آلت اینجا کلیلک بفرمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره افزایش قطر آلت مردان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: افزایش قطر آلت مردان ، دستگاه افزایش سایز ، بزرگ کردن آلت تناسلی ، بزرگ کردن آلت ، بزرگ کننده آلات تناسلی ، حجم دهنده اندام تناسلی مردان ، افزایش طول الت ، افزایش حجم آلت