البرزسل

روش پنیمور چیست؟

نویسنده: تك طب
9 تیر 98 ساعت 16:08
روش پنیمور چیست؟

روش پنیمور چیست؟

یکی از روش های بزرگ کردن الت تناسلی مردان روش پنیمور است که در این روش آلت تناسلی مرد با استفاده از چند تکنیک ساده به سایز دلخواه می رسد.

این روش بر پایه یکسری تمرینات مخصوص روزانه است و یکی از بی عارضه ترین روش افزایش سایز آلت تناسلی است و سال هاست که در کشورهای آمریکایی و اروپایی استفاده می شود و توسط پزشکان سکسولوژیست در سراسر دنیا توصیه می شود.

مطالعات نشان داده عوامل خارجی نیز در افزایش سایز آلت تناسلی نقش دارد. به طور مثال سیگار از جمله عوامل مهم با اثر منفی بر روی این روش است . آلودگی هوا در نواحی شهری هم همانند سیگار دارای اثر منفی می باشد. همچنین لباس های زیر تنگ ، مایوهای شنا و لباسهای تنگ ورزشی مثل لباسهای سوارکاری هم اثر منفی دارند و یرعکس ورزش ، بخصوص ورزشهای پر تحرک مثل دویدن ، شنا و … اثری بسیار مطلوب بر روش روش پنیمور دارد.

این تمرینات را باید بصورت مستمر در ۵ روز هفته انجام داد و دو روز را استراحت کرد . بهتر است موهای اطراف آلت تناسلی کوتاه شود . تمامی تمرینات را باید به آرامی انجام داد تا آسیبی به آلت وارد نشود اگر همراه با درد و یا هرگونه زخم در اثر این تمرینات همراه باید استراحت کنید تا درد برطرف شود. توجه داشته باشید که در این روش باید دارای ذهنی مثبت باشید تا بهترین اثر را دریافت کنید.

اگر این تمرینات را به دقت و بدون وقفه انجام دهید ،معمولاً اثر آن بعد از سه هفته تا یک ماه شروع شده و تا ۶ماه کامل می شود . درصد موفقیت این روش تا به امروز % ٩٨ گزارش شده است.

جهت سفارش دستگاه افزایش سایز آلت روی این لینک کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (1 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


سینا حمیدی کد: 1464

طریقه استفاده

1399/2/10


 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره روش پنیمور چیست؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: پنیمور ، روش پنیمور ، روش پنیمور تصویری ، آیا روش پنیمور موثر است ، تمرینات پنیمور ، پنیمور تصویری ، بزرگ کردن آلت تناسلی به روش پنیمور ، اموزش تصویری روش پنیمور ، روش پنیمور pdf ، دانلود روش پنیمور ،