البرزسل

راه های بزرگ شدن اندام تناسلی زنان

نویسنده: تك طب
10 تیر 98 ساعت 13:37
راه های بزرگ شدن اندام تناسلی زنان

راه های بزرگ شدن اندام تناسلی زنان

چند روش زیر برای خانم هایی که دوست دارند آلت تناسلی شان بزرگ و چاق شود آورده شده است.

جیودرم

این تزریق ها از اسید هیالورونیک ساخته شده است که ماده شیمیایی تولید شده توسط بدن است. به همین دلیل، ریسک رد شدن این ماده توسط بدن ، بسیار پایین است. اسید  پوست را مستحکم کرده و حالت از دست رفته لابیا را تقویت می کند مزایای متعددی دارد از جمله :

این روش غیر جراحی است و مانند تزریق بوتاکس به لب می باشد و حدود ۱۵ دقیقه طول می کشد. نتایج تورم ناشی از تزریق را بلافاصله می توانید مشاهده کنید. این روش مانند عمل جراحی نیاز به دوران نقاحت ندارد و بعد از تزریق می توان به فعالیت های روزمره رسید.

تزریق چربی

در این روش از چربی مناطق دیگر بدن مانند ران برداشته و به اندام تناسلی تزریق می شود.

در حقیقت باید گفت که این تزریق کاملا طبیعی است به این دلیل که تزریق چربی به وسیله چربی های بدن شما صورت گرفته و به همین دلیل سیستم بدن شما این تزریق را رد نمی کند و به طور طبیعی بافت ها را در طول زمان دوباره جذب خواهد کرد.

تزریق چربی برای بزرگ شدن اندام تناسلی زنان همچنین ممکن است راه حل مناسبی برای افرادی باشد که دارای پرفیوای مینور لاکتیکی ملایم هستند و این روش، جایگزینی غیر جراحی برای لکوپلاستی داخلی است.

جهت سفارش دستگاه افزایش سایز سینه اینجا کلیک کنید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره راه های بزرگ شدن اندام تناسلی زنان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: راه های بزرگ شدن اندام تناسلی زنان ، بزرگ کردن اندام تناسلی ، بزرگ کردن سینه ، بزرگ کردن باسن ، حجم دهنده اندام ، افزایش سایز اندام تناسلی ،