البرزسل

مراحل انجام تمرینات پنیمور

نویسنده: تك طب
10 تیر 98 ساعت 13:58
مراحل انجام تمرینات پنیمور

مراحل انجام تمرینات پنیمور

استفاده از حوله گرم: 

حوله را گرم کرده و به مدت ۱دقیقه به دور آلت تناسلی بپیچید و یا اگر میخواهید تمرینات را در حمام انجام دهید میتوانید به مدت ۳۰ ثانیه آلت تناسلی را زیر آب گرم نگه دارید . این کار باعث افزایش خونرسانی و الاستیسیته آلت تناسلی می شود . هر چه خونرسانی به آلت تناسلی بهتر باشد ، رشد آن بهتر و سریعتر خواهد بود.

تمرینات کششی: 

این تمرین باعث افزایش طول آلت تناسلی می شود نکته مهم در مورد این تمرینات این است که حتماً آلت تناسلی شل باشد ، زیرا در غیر این صورت آثار تمرینات ظاهر نخواهد شد . سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید ، در حالت استراحت( آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود ) سپس آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (البته نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۱دقیقه نگه دارید و سپس آن را آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه (حدوداً ۱۰ ثانیه) به آن استراحت دهید و عمل فوق را ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید و سپس به مدت ۱۰ دقیقه استراحت کنید.

تمرینات رشد و گردش خون: 

بعد از تمرینات کششی حتماً باید تمرینات رشد و گردش خون را انجام داد ، زیرا باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی شده و موجب رشد آن می شود . برای این منظور آلت تناسلی را به سمت جلو نگه داشته و با دست دیگر حدود ۳۰ ضربه آرام به آن وارد کنید باید مواظب باشید تا ضربات به مناطق حساس مانند بیضه ها برخورد نکند.

استفاده ار ماده لیز کننده: 

قبل از شروع تمرینات جلکینگ میبایست به مقدار کمی ماده لیز کننده مانند ژل لوبریکانت را بر روی آلت تناسلی بمالید زیرا باعث راحتی در انجام تمرینات جلکینگ می شود

جهت سفارش دستگاه افزایش سایز روی این لینک کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره مراحل انجام تمرینات پنیمور نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: مراحل انجام تمرینات پنیمور ، تمرینات پنیمور ، انجام تمرینات پنیمور ، روش پنیمور ، آیا روش پنیمور موثر است ، تمرینات پنیمور ، بزرگ کردن آلت تناسلی به روش پنیمور ، آموزش تصویری روش پنیمور ، پنیمور ،