البرزسل

دلایل کوچک بودن دستگاه تناسلی مردان

نویسنده: تك طب
16 تیر 98 ساعت 12:11
دلایل کوچک بودن دستگاه تناسلی مردان

علت کوچک بودن دستگاه تناسلی مردان(2)

جراحی پروستات

تحقیقاتی در این زمینه بر روی مردانی که سابقه ی جراحی پروستات داشتند انجام شده است. نتایج این تحقیقات بیان کرد که مردانی که سابقه جراحی پروستات سرطانی داشته اند، ممکن است طول آلت تناسلیشان کاهش یابد. یکی دیگر از مطالعات نشان داد، ۷۱ درصد از مردانی که سابقه ی برداشتن پروستات داشتند، دچار کاهش اندازه ی آلت تناسلی شدند.

تا امروز دلیل قطعی برای این موضوع پیدا نشده است ولی بعضی از محققان معتقدند این موضوع ممکن است با طول مجرای ادراری مرتبط باشد، لوله ای که به مثانه متصل می شود و در طی برداشتن پروستات کوچک می شود.توجه داشته باشید افرادی که دچار کاهش اندازه ی آلت تناسلی بعد از جراحی پروستات شده اند، ممکن است مشکلشان با گذشت چند ماه یا یک سال خود به خود برطرف شود.

داروها

گزارش شده است که برخی از داروها می توانند باعث کاهش اندازه ی آلت تناسلی مردان شوند. داروهایی شامل آدرال، که برای اختلال کمبود توجه یا بیش فعالی تجویز می شود، بعضی داروهای ضد افسردگی و ضد روان پریشی و بعضی از داروهایی که برای درمان بزرگی پروستات تجویز می شوند، می توانند باعث کوچکی آلت شوند.

یک مطالعه در سال ۲۰۱۲ نشان داد بعضی از مردانی که برای بزرگی پروستات از داروی فیناستراید استفاده کرده بودند، دچار کاهش اندازه ی آلت و کاهش میل جنسی شده بودند.

یک مطالعه در سال ۲۰۱۴ نشان داد ۴۱ درصد مردانی که از دوتاسراید برای درمان بزرگی پروستات استفاده کرده بودند دچار اخلال در فعالیت جنسی شده بودند.

جهت سفارش دستگاه افزایش سایز اینجا کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره دلایل کوچک بودن دستگاه تناسلی مردان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: علت کوچک شدن الت مردان ، درمان الت کوچک ، کوچک کردن الت تناسلی ، کوچک بودن الت تناسلی ، علت کوچک شدن الت ، کوچک بودن الت ، کوچک کردن الت ، دلایل کوچک بودن دستگاه تناسلی مردان ،