البرزسل

روش های درمان برای بیماری پیرونی

نویسنده: تك طب
17 تیر 98 ساعت 12:09
روش های درمان برای بیماری پیرونی

روش های درمان برای بیماری پیرونی

روش دارویی

داروها به اندازه جراحی در این بیماری موثر نیستند. از انواع داروها می توان به پنتوکسی فیلین اشاره کرد. پنتوکسی فیلین یک داروی خوراکی برای بیماری پیرونی است. زمانی که چندین ماه طول می کشد, ممکن است دارو مقدار بافت زخم را کاهش دهد. در برخی موارد, داروهایی که بطور مستقیم به آلت تناسلی تزریق می شوند، ممکن است باعث کاهش انحنا و درد مرتبط با بیماری پیرونی شوند

از دیگر داروها می توان به کلاژن آ اشاره کرد. درمان با شکستن لایه کلاژن انجام می شود که باعث انحنای آلت تناسلی می شود. به نظر می رسد که آنزیم کلاژناز در ارتباط با " مدلسازی " موثرتر باشد.

اینترفرون، نوعی از پروتئین است که به نظر می رسد تولید بافت فیبری را مختل کرده و به شکستن آن کمک می کند.

وراپامیل معمولاً برای درمان فشار خون بالا استفاده می شود. به نظر می رسد ایجاد اختلال در تولید کلاژن عامل کلیدی در تشکیل بافت اسکار بیماری پیرونی باشد. این دارو درد را نیز کاهش می دهد.

یک روش شناخته شده برای درمان این بیماری, استفاده از یک جریان الکتریکی برای انجام  تزریق استروئید از طریق پوست است. درمان های متعددی برای بیماری پیرونی وجود دارد, اما شواهد کمی در مورد عوارض جانبی آن ها وجود دارد. این موارد شامل استفاده از امواج صوتی شدید برای شکستن بافت زخم، وسایلی برای کشش آلت تناسلی و اشعه درمانی است.

جهت سفارش دستگاه درمان کننده پیرونی اینجا کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره روش های درمان برای بیماری پیرونی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: روش های درمان برای بیماری پیرونی ، بیماری پیرونی ، درمان پیرونی ، درمان بیماری پیرونی با داروهای گیاهی ، درمان بیماری پیرونی ، پیرونی درمان ، درمان دارویی پیرونی ، بیماری پیرونی و درمان آن