البرزسل

ورزش هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

نویسنده: تك طب
19 تیر 98 ساعت 14:03
ورزش هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

ورزش هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی

قبل از انجام تمرین با استفاده از فشار دادن صحیح آلت با پارچه‌ و آب گرم، خودتان را برای ورزش اصلی آماده کنید برای انجام این تمرین، روی لبه‌ی یک صندلی نشسته و سپس یک حوله را روی سر آلت تناسلی‌تان انداخته، سر آلت‌تان را بالا بیاورید، و به مدت سه تا پنج ثانیه آن را در همان حالت نگه دارید. باید این حرکت را سه بار و هر بار ده مرتبه تکرار کنید. بعد از مدتی می‌توانید با استفاده از حوله‌ی خیس توان لازم برای بلند کردن را افزایش دهید، یا حوله‌ی بزرگتری روی سر آلت تناسلی‌تان بیندازید.در مرحله بعد آلت‌تان را جوری نگه دارید که انگار این آخرین تمرین بزرگ کردن آلت تناسلی است،‌ یک دستتان را دور سر آلت و دست دیگر را دور تنه‌ی آن بگیرید. وقتی آلت‌تان را در دست گرفتید، باید آن را ۳۰ بار بکشید و سمت خلاف عقربه‌های ساعت بچرخانید. بعد می‌توانید استراحت کنید؛ کمی آلت‌ تناسلی‌تان را ماساژ دهید. سپس، آلت‌تان را دوباره در دست بگیرید، آن را بکشید، و به سمت عقربه های ساعت بچرخانید، ای کار را ۳۰ بار انجام دهید و قبل از تغییر جهت چرخش، کمی به آن استراحت بدهید.

برای افزایش طول آلت تناسلی‌ تان باید این تمرین را هر روز انجام دهید. در واقع، مردان زیادی هنگام کشیدن آلت تناسلی‌شان احساس درد خواهند کرد چون قبل از آن خوب گرم نکرده‌اند. تمرین کششی به عنوان بهترین تمرین بزرگسازی آلت تناسلی به حساب می‌آید و باید آن را به روش صحیح انجام داد. در غیر این صورت از انجام این تمرین فقط درد نصیب‌تان خواهد شد.

توجه داشته باشید ورزش‌های مخصوص افزایش اندازه‌ی آلت تناسلی را باید به صورت دراز مدت انجام داد تا نتیجه بخش باشند.

جهت سفارش دستگاه افزایش سایز آلت اینجا کلیک کنید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره ورزش هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بزرگ کردن الت ، بزرگ کردن آلت تناسلی ، بزرگ شدن الت ، بزرگ کردن آلت تناسلی مردان ، افزایش طول الت ، ورزش هایی برای بزرگ کردن آلت تناسلی ، ورزش بزرگ کردن آلت ، ورزش برای افزایش سایز ، چگونه سایز آلت را افزایش دهیم ،