البرزسل

تقویت کمر مردان

نویسنده: تك طب
19 تیر 98 ساعت 14:10
تقویت کمر مردان

تقویت کمر مردان

مردانی که از کمبود قوای جنسی رنج می‌برند، دارای کمبود اعتماد به نفس هستند. آن ها نمی‌توانند شرکای جنسی خود را و حتی خودشان را ارضاء کنند. این ناتوانی زندگی مردان را وارد مشکلات عمیقی از جمله  مشکلات ذهنی و مشکلات جسمی می کند. برخی از علل شایع کم شدن بنیه و قوای جنسی در مردان عبارتند از:

پایین بودن سطح تستوسترون، پایین بودن سطح استقامت، انزال زودرس، ناتوانی جنسی، پیری، پریشانی و اضطراب، بیماری طولانی مدت، مانند بیماری‌های قلبی، دیابت، و غیره.


برخی روش های تغذیه ای و خوراکی موثر باعث تقویت کمر و افزایش قوای جنسی در اقایان می شود.

بهترین راه حل طبیعی استفاده از غذاهای مقوی مثل عسل طبیعی است. متخصصان طب سنتی از قدیم از عسل طبیعی برای درمان ناتوانی های جنسی استفاده می کرده اند. از نظر طب سنتی عسل طبیعی و گرماندیده به دلیل حضور ویتامین E و روی و مواد معدنی دیگر یک داروی موثر در درمان ناتوانی جنسی و تقویت کمر مرد می باشد و به درمان ناتوانی جنسی و تقویت آن کمک می کند.

از نظر طب سنتی مغزهای پسته، گردو، بادام و بادام زمینی دارای مواد لازم برای تولید اسپرم و افزایش قوه جنسی و همچنین تقویت کمر مردمفید هستند. یک قاشق غذاخوری عسل را در یک لیوان شیر تازه  گرم حل کنید و دو قاشق  ترکیب پودر کوبیده مغزهای ذکر شده را به آن اضافه کنید  و برای افزایش قدرت معجون از اندکی دارچین در آن استفاده کنید.

خوردن روزانه آلبالو به همراه عسل برای تقویت نیروی جنسی و تقویت کمر مرد بسیار مفید است

جهت سفارش روغن تقویت کننده قوای جنسی اینجا کلیک کنید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره تقویت کمر مردان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: قرص تقویت نعوظ ، تقویت کمر مردان ، تقویت قوای جنسی ، داروهای گیاهی افزایش میل ، قرص تقویت قوای جسمی ، افزایش قوای مردانگی ، افزایش قوه باه ، افزایش میل جنسی ، افزایش میل جنسی