البرزسل

گیاهانی برای کاهش سایز سینه

نویسنده: تك طب
23 تیر 98 ساعت 12:21
گیاهانی برای کاهش سایز سینه

گیاهانی برای کاهش سایز سینه

گیاه پنج‌ انگشت

این گیاه به‌صورت طبیعی در نواحی مدیترانه‌ای رویش می‌کند. تحقیقات نشان می‌دهند که این گیاه اثر دوپامینرژیکی دارد و تأثیری روی ترشح پرولاکتین خواهد داشت. به این صورت که این گیاه باعث منع فعالیت گیرنده‌های دوپامین ۲ و رقابت در باند شدن آن‌ها می‌شود و این موضوع نیز باعث افزایش میزان آزادسازی پرولاکتین می‌شود از طرفی کاهش پرولاکتین بر هورمون‌های محرک فولیکولی تأثیر می‌گذارد که باعث کاهش مقادیر هورمون‌های جنسی استروژن در زنان و تستسترون در مردان خواهد شد. به دلیل اینکه این گیاه برای سرکوب تمایلات جنسی مفید است در گذشته توسط راهبان برای کاهش میل جنسی استفاده می‌شده است. در کشور آفریقا نیز از این گیاه به‌عنوان یک گیاه سنتی یاد می‌کنند.این گیاه در بهبود تغذیه مؤثر است و می‌توان آن را به‌صورت خام به ‌صورت اکسیر و یا به حالت شربت مصرف کرد؛ اما محبوب‌ترین نوع آن مصرف عصاره مایع آن به‌صورت ناشتا است. از این گیاه در مصارف پزشکی برای درمان سندروم پیش از قاعدگی و کاهش درد پستان استفاده می‌شود. همچنین در حال حاضر از عصاره این گیاه برای کاهش اندازه سینه و مشکلات زنان استفاده می‌شود. به دلیل اینکه این گیاه ممکن است اختلال هورمونی ایجاد کند مصرف آن در زنان باردار و شیرده ممنوع می‌باشد.

چای سبز

این روزها برای درمان هر نوع چاقی، چای سبز پیشنهاد می‌شود. چای سبز متابولیسم بدن را بالا می‌برد و همچنین به دلیل داشتن کاتچن برای قسمت‌هایی از بدن که دارای چربی انباشته ‌شده هستند بسیار مفید است و باعث می‌شود که چربی سوزی در این ناحیه‌ها بیشتر شود. همچنین مصرف مرتب چای سبز علاوه بر کوچک کردن سینه‌ها از سرطان سینه نیز جلوگیری می‌کند.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره گیاهانی برای کاهش سایز سینه نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: کاهش سایز سینه ، کاهش سایز سینه ، کوچک کردن سینه ، کاهش اندازه سینه ، سایز سینه ، کوچک کردن سینه بانوان ، کوچیک کردن سینه ، افزایش سایز سینه