البرزسل

روش های رفتاری به منظور افزایش میل زنان

نویسنده: تك طب
30 تیر 98 ساعت 13:20
روش های رفتاری به منظور افزایش میل زنان

روش های رفتاری به منظور افزایش میل جنسی زنان

یکی از عوامل مهم در کاهش میل جنسی در زنان اسرس می باشد.استرس زیاد نقش مهمی در کاهش میل جنسی شما دارد. برای کاهش استرس از روش‌های رفتاری مانند ورزش کردن، حمام آب گرم قبل از رابطه جنسی استفاده کنید. همچنین با شناختن منابع استرس‌زا و مدیریت آن‌‌ها در مسیر درمان استرس حرکت کنید. تحقیقات نشان داده است که خواب کافی در شبانه روز می تواند میل جنسی زنان را تا 14 درصد افزایش دهد.

ورزش علاوه بر کاهش استرس، بدن را برای رابطه جنسی آماده می‌کند. ورزش کردن باعث می‌شود سیستم عصبی به لمس حساسیت بیشتری نشان دهد. تحقیقات نشان داده است که باهم ورزش کردن علاوه بر تاثیر جسمانی موجب افزایش صمیمیت شما می‌شود و در نهایت رابطه جنسی رضایت‌بخش‌تری را منجر می‌شود. باهم ورزش کنید، برقصید، پیاده‌روی یا دوچرخه‌سواری کنید.

یکی از دلایل کاهش میل جنسی زنان می‌تواند خستگی جسمی باشد. برای مقابله با این مسئله می‌توانید وظایف خانه را با همسرتان تقسیم کنید.

تحقیقات نشان داده‌اند که ایجاد وقفه‌های کوتاه مدت از هرگونه تماس جنسی می‌تواند به هردو طرف رابطه کمک کند تا به دنبال کشف تجربه‌های جدید و فعال شدن میل جنسی شان شود.

سعی کنید بدن خودتان را بیشتر بشناسید و بدانید که چه چیزهایی شما را بیشتر تحریک می‌کند. در مورد فانتزی‌های جنسی و حرکات و حالات مورد علاقه‌تان با همسرتان صحبت کنید. لیستی از حالات مورد علاقه، فانتزی‌ها و درباره بدنتان را تهیه کنید و درمورد آن با همسرتان صحبت کنید و به سوالات یکدیگر پاسخ دهید. این کار به بالا رفتن رضایت جنسی هر ذو شما کمک می‌کند.

جهت سفارش قرص افزایش میل جنسی بانوان اینجا کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره روش های رفتاری به منظور افزایش میل زنان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: داروی افزایش میل زنان ، افزایش میل زنان ، داروی گیاهی افزایش میل زنان ، قطره افزایش میل بانوان ، راههای افزایش میل زنان ، داروی تقویت قوای جسمی زنان ، درمان سرد مزاجی زنان با داروهای گیاهی ، افزایش میل بانوان