البرزسل
نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی همراه با جواب

نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی همراه با جواب

لطفا رای دهید (0 رای)
روش دریافت: دانلود فایل
حجم فایل: 8.4 مگابایت
نمودار قیمت قیمت برای شما: 30,000 تومان

معرفی محصول:

نمونه سوالات آزمون آیین نامه رانندگی سال 97

آزمون آیین نامه مقدماتی اولین آزمون است که هر متقاضی گواهینامه رانندگی میبایست با موفقیت آن را سپری کند .پس از گذراندن کلاس آیین نامه راهنمایی و رانندگی و همین طور کلاس فنی آیین نامه هنرآموزان می بایست در آزمون آیین نامه مقدماتی شرکت کنند .آزمون مقدماتی آیین نامه که معمولا در آموزشگاه رانندگی برگزار می شود از نظر تعداد سوالات و زمان و همین طور نمره قبولی همانند آزمون آیین نامه اصلی می باشد .مجموعه ای کامل از نمونه سوالات آیین نامه آزمون مقدماتی راهنمایی و رانندگی هم اکنون برای شما متقاضیان گواهینامه رانندگی آماده شده است .

آزمون آیین نامه اصلی یکی از مهم ترین آزمون های آیین نامه راهنمایی و رانندگی است . این آزمون پس از قبولی در آزمون آیین نامه مقدماتی از متقاضیان گواهینامه رانندگی اخذ می شود . برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی کسب حداقل نمره ۲۶ ضروری است . مهم ترین راهکار برای قبولی در بار اول در آزمون آیین نامه اصلی حل نمونه سوالات این آیین نامه با جواب است .

سایت البرزسل مهم ترین سوالات آیین نامه اصلی که طی سال های اخیر از متقاضیان گواهینامه رانندگی گرفته شده است را در یک مجموعه کامل گردآوری کرده است . به راحتی می توانید این مجموعه کامل از نمونه سوالات آیین نامه اصلی را هم اکنون از سایت البرزسل دانلود نمایید .

سوالات آیین نامه اصلی برای افراد مختلف، در درجه ی اول با هدف افزایش اطلاعات و دانش آنها در مورد قوانین راهنمایی و رانندگی و سپس موفقیت آنها در آزمون آیین نامه رانندگی اصلی ارائه می شود. نمونه سؤالات آیین نامه اصلی شامل بخش های فنی، فرهنگ رانندگی، تابلوها وعلائم راهنمایی و رانندگی می شود. استفاده از آزمون های آیین نامه اصلی قبولی شما را در آزمون آیین نامه اصلی 100% تضمین می کند. توجه داشته باشید آزمون های آیین نامه اصلی شامل 41 آزمون می باشد و پیشنهاد ما به شما برای قبولی در آزمون آیین نامه اصلی تست تمامی آزمون هاست.

این مجموعه شامل 4 فایل PDF می باشد که شامل نمونه سوالات آزمون مقدماتی آیین نامه ، نمونه سوالات فنی آیین نامه و نمونه سوالات آزمون اصلی آیین نامه می باشد . بیش از 500 نمونه سوال در این مجموعه گرد آوری شده است و شما با حل کردن آنها می توانید درصد قبولی خود در آزمون آیین نامه را به صورت چشم گیری بالا ببرید .

نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی همراه با جواب
محصول: نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی همراه با جواب
تاریخ به روزرسانی: 1397/4/27
قیمت: 30,000 تومان
حجم فایل: 8.4 مگابایت
فروشنده: تك طب
تلفن فروشنده: 09124664654
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره نمونه سوالات آزمون آیین نامه راهنمایی و رانندگی همراه با جواب نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: نمونه سوالات آیین نامه، آزمون آنلاین آیین نامه، سوالات فنی آیین نامه، نمونه سوالات آیین نامه رانندگی، نمونه سوالات امتحان آیین نامه رانندگی با جواب، نمونه سوالات آیین نامه مقدماتی، سوالات آیین نامه رانندگی
پشتیبانی: تك طب
09124664654
پشتیبانی
پشتیبانی