البرزسل
لوسیون افزایش حجم آلت آرال

لوسیون افزایش حجم آلت آرال

لطفا رای دهید (0 رای)
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: البرز - کرج
نمودار قیمت قیمت برای شما: 129,000 تومان

معرفی محصول:

لوسیون بزرگ کننده آلت تناسلی به افزایش طول و حجم آلت می‌تواند کمک کند. این لوسیون دارای منابع ویتامینی تغذیه‌ای و برخی مواد تحریک کننده گردش خون و گرمابخش هستند که با استعمال و پس از جذب توسط پوست، باعث تغذیه بهتر بافت‌ها و سلول‌های آلت تناسلی می‌شوند. از طرف دیگر با تحریک گردش خون در ناحیه و افزایش دما به خون رسانی بیشتر به آلت می‌انجامند که این امر به نوبه خود منجر به تغذیه و رشد و تکثیر هر چه بهتر و بیشتر بافت‌های ناحیه آلت تناسلی آقایان می‌شود و نهایتا می‌تواند به افزایش سایز آلت تناسلی کمک کند.همچنین افزایش میزان خون رسانی به رگ‌های خونی موجود در مجرا‌های تناسلی باعث می‌شود خون بیشتری در ناحیه تناسلی حفظ شده و فرد حین برقراری رابطه جنسی نعوذ بهتری را نیز تجربه کند.


لذت بردن از روابط جنسی یکی از موهبت های روابط زناشویی میباشد. سایز آلت مردان در افزایش این احساس تأثیر بسیاری دارد. اغلب افراد بر این باور اشتباهند که طول و حجم آلت مادرزادی بوده و هیچ گونه تغییری در آن نمیتوان داد؛ اما امروز با پیشرفت علوم پزشکی مواردی بسیار دشوارتر و حساس تر از این مورد رفع شده است پس این مورد نیز توسط روش های صد در صد علمی و تضمینی قابل تغییر میباشد. لوسیون حجم دهنده یکی از این روش ها می باشد.

لوسیون افزایش حجم آلت آرال
لوسیون افزایش حجم آلت آرال
محصول: لوسیون افزایش حجم آلت آرال
تاریخ به روزرسانی: 1398/5/15
وزن: 500 گرم
قیمت: 129,000 تومان
فروشنده: تك طب
تلفن فروشنده: 09124664654
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (4 نظر)
مرتب سازی بر اساس:


البرزسل کد: 1398

با سلام
محصول عوارضی نداره و جوابدهی اون در هفته اول مشخص میشه

1398/6/24نادر کد: 1396

سلام . عوارضی که نداره؟ جواب دهی تا چند وقت بعد مشخص میشه؟

1398/6/19البرزسل کد: 1395

سلام
همین محصول کیفیت خوبی داره ، دستگاه وکیوم و روغن خراطین هم جوابدهی خوبی داره . شرط جوابدهی محصولات استفاده مرتب و منظم هستش

1398/6/4میلاد فخرایی کد: 1391

سلام از نظر کیفیت و قیمت کدوم محصول رو پیشنهاد میذید؟
و اینکه اثر این محصول بعد از چه مدتی مشخص میشه

1398/5/30


 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره لوسیون افزایش حجم آلت آرال نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: لوسیون افزایش حجم، ژل افزایش حجم، افزایش حجم آلت، ژل حجم دهنده، ژل حجم دهنده ویژه آقایان، حجم دهنده، اسپری حجم دهنده فوری، حجم دهنده الت، لوسیون حجم دهنده، لوسیون افزایش حجم آرال
پشتیبانی: تك طب
09124664654
پشتیبانی
پشتیبانی