البرزسل
ژل تاخیری پلی ژل

ژل تاخیری پلی ژل

لطفا رای دهید (0 رای)
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: البرز - کرج
نمودار قیمت قیمت برای شما: 69,000 تومان

معرفی محصول:

ژل لوبریکانت تاخیری پلی ژل محلول در آب بوده و حاوی ماده موثر لیدوکائین می باشد که به عنوان روان کننده ناحیه تناسلی آقایان بهبود عوارض ناشی از زود انزالی و افزایش زمان نزدیکی و کنترل ارگاسم مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول با رایحه ای خوشبو برای ایجاد یک تجربه احساسی مناسب و ایمن با تحریک حس بویایی افزایش کیفیت و آرامش رابطه می گردد.

جهت اثر بخشی بهتر است مقداری از ژل را بر روی آلت تناسلی ماساژ دهید و پس از 10 دقیقه موضع را با آب سرد بشویید

یکی از مشکلات رایج در بین زن و شوهر ها مشکل زود انزالی مرد است . انزال زودرس زمانی رخ میدهد که مرد خیلی سریعتر از زمانی که انتظار دارد به ارگاسم و اوج لذت جنسی می رسد بنابر این نمی تواند همسر خود را به ارگاسم برساند و این اتفاق رفته رفته زن و شوهر را از هم دور کرد و می تواند زمینه ساز مشکلات در روابط گردد .

برای حل این مشکل پزشکان محصولاتی رو پیشنهاد دادند که حاوی لیودوکایئن بودند . لیدوکائین با کم کردن حساسیت بیش از اندازه ی آلت به صورت مستقیم به افزایش مدت زمان رابطه کمک می کند . ژل تاخیری پلی ژل حاوی لیدوکائین بوده و با جلوگیری از زود انزالی در آقایان باعث افزایش مدت زمان رابطه ی زناشویی در زوجین میشود.

پلی ژل تاخیری انزال را در آقایان به تاخیر می اندازد ، مدت زمان رابطه ی زناشویی را افزایش می دهد و باعث افزایش رضایت زوجین در روابط زناشویی خواهد شد .اگر انزال زودرس در رابطه برایتان به مساله ای کلافه کننده و آزاردهنده تبدیل شده ، دیگر نیاز نیست نگران این مشکل باشید ، پلی ژل تاخیری چاره ساز مشکل شما خواهد بود


ژل تاخیری پلی ژل
ژل تاخیری پلی ژل
ژل تاخیری پلی ژل
محصول: ژل تاخیری پلی ژل
تاریخ به روزرسانی: 1399/8/3
وزن: 500 گرم
قیمت: 69,000 تومان
فروشنده: تك طب
تلفن فروشنده: 09124664654
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره ژل تاخیری پلی ژل نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: تاخیری، درمان زود انزالی بدون دارو، داروی تاخیری، ژل تاخیری، بهترین داروی تاخیری، بهترین ژل تاخیری، نحوه استفاده از ژل تاخیری، ژل تاخیری آقایان، روش استفاده از ژل تاخیری، عوارض ژل تاخیری، داروی تاخیری مردان
پشتیبانی: تك طب
09124664654
پشتیبانی
پشتیبانی