البرزسل

مراحل شکل گیری رابطه بین دو نفر

نویسنده: مقاله مقاله
27 مهر 96 ساعت 17:38
مراحل شکل گیری رابطه بین دو نفر
مراحل برای هر رابطه وجود دارد. اگر ما نادیده بگیریم و به مرحله روابط پیش برویم، ما به خود و دیگران آسیب می رسانیم. این مراحل نباید عجله کرد اما به طور طبیعی باید به هر مرحله ای که شخص در زندگی شما نیاز دارد، پیشرفت کند. روابط ویژه هستند و ما باید هر فضا را مدیریت کنیم. شخص نزدیکتر به شما نیاز دارد که به بلوغ نیاز داشته باشید تا قادر به رسیدگی به کل افرادی باشید که دارید و بالعکس. در این مقاله، ما هر مرحله را طی می کنیم تا به شما کمک کند تا بدانید که کجا هستید یا کجا شخص دیگری هستید. مرحله اول "مقدمه" است.

مقدمه چیزی برای اولین بار شناخته شده است و یا به صورت رسمی به دو نفر که شخص دیگری است گفته می شود. برخی روابط وجود دارد که شروع و پایان می یابند. خداوند شما را از طریق یک فرد برکت خواهد داد و دشمن روح ما شما را از طریق یک نفر لعنت خواهد کرد. کار ما این است که تشخیص دهیم که چه کسی آنها را فرستاد. روابط شبکه زندگی هستند و داشتن روابط درست در زندگی شما بسیار مهم است. هرکسی که به زندگی شما می آید به معنای ماندن نیست. ما در سطوح زندگی می کنیم و وارد مرحله می شویم. بیایید فضاهای ارتباطی خود را به صورت زیر تعریف کنیم: دادگاه بیرونی، افرادی که شما را می شناسند اما نه کاملا نزدیک هستند. دادگاه درونی، افرادی که شما را می شناسند و دانش شما را بیشتر از شما می دانند، اما نه کاملا. مقدس مقدس محل صمیمیت است که در آن کسی که همه چیز را در مورد شما می داند، معایب و همه چیز است، اما واقعا شما را دوست دارد. روابط فضایی است. رابطه ای را می توان دوباره به یک فضای نزدیک یا نزدیک تر به عنوان شما رشد می کند.

آشنایی کسی است که شناخته شده است اما دوست نزدیک نیست (Definition Merriam - Webster Dictionary). مرحله بعدی "آشنایی" است. این جایی است که شما شروع به صرف وقت با کسی می کنید که بعد از معرفی شما می داند که آنها هر دو تصمیم می گیرند شما می خواهید در این مرحله حرکت کنید. شما نمیتوانید بدون رضایت هر دو طرف به این مرحله برسید. هنگامی که نیت شخص را نادرست می بینیم، روابط ما رو به رو می شود. شما باید به صورت شفاهی روشن کنید که شما هر دو در توافق برای ادامه رابطه هستند.

فستیوال انجمن دوستانه است، به خصوص با افرادی که منافع خود را به اشتراک می گذارند. (تعریف واژه نامه ها زندگی در آکسفورد) مرحله "یاران" جایی است که بعد از جمعآوری اطلاعات دربارهی فردی که متوجه آنچه هستید مشترک است و تفاوتهای شما چیست. شما شروع به همکاری با یکدیگر به میزان بیشتر بر اساس آن منافع مشترک و تفاوت ها. در داشتن اختلافات به عنوان مقالات کتاب مقدس در ضرب المثل ها 27:17 (نسخه جدید بین المللی) به عنوان آهن آهن را تیز، به طوری که یک نفر دیگر را تیز. تفاوت ها می توانند یک رابطه مثبت در رابطه سالم با رشد مثبت باشد.

دوستی یک رابطه متقابل بین افراد است. دوستی یک شکل قوی تر از پیوند بین فردی نسبت به یک انجمن است. ویژگی ها شامل مهربانی، همدردی، همدلی، صداقت، بی نظمی، درک متقابل و همدردی، لذت بردن از شرکت یکدیگر، اعتماد و توانایی بودن خود، بیان احساسات و اشتباه کردن بدون ترس از قضاوت از طرف دوست. افراد با دوستی نزدیک شادتر هستند. (تعریف از ویکی پدیا) مرحله "دوستی" برای کسانی است که خود را در زندگی خود اثبات کرده اند. دوستی واقعی در چالش بحران شکل گرفته است، همانطور که در ضرب المثل ها 17:17 (نسخه جدید بین الملل) بیان شده است. یک دوست دوستانه در همه زمان ها دارد و یک برادر برای یک زمان بدبختی متولد می شود. یک دوست به شما در مورد عشق خود ایمان بگوید زیرا آنها بهترین را برای شما می خواهند. افسسیان 4:15 (ترجمه جدید زندگی) در عوض، ما حقیقت را در عشق صحبت خواهیم کرد ... همه حقیقت حتی زمانی که در عشق صحبت می شود، مقابله است. ضرب المثل ها 27: 6 به ما می گوید (نسخه جدید بین المللی) زخم ها از یک دوست قابل اعتماد است، اما یک دشمن بوسه ها را افزایش می دهد.

نزدیکی وضعیتی است که رابطه نزدیک، شخصی یا روابط عاشقانه با کسی دارد (تعریف از دیکشنری کمبریج) به معنای صمیمی "در من به دیدن". صحنه «درنده» مرحله ای است که کسی به شما آن را خوب می داند، به طوری که یک نگاه حتی می توانید عمیق ترین احساس و افکار خود را بدون اینکه یک کلمه بگوید تشخیص دهید. درک عمیق از آنچه شما واقعا دارید، و شما به عنوان آن پذیرفته می شوید. ضرب المثل ها 18:24 (کتاب مقدس تقویت شده) مردی که بیش از حد بسیاری از دوستان را انتخاب می کند، بدون شک، شکسته و خراب می شود، اما یک دوست واقعی، دوست داشتنی است که از برادر نزدیک تر است. در ضرب المثل ها 18:24، آن را بیان می کند که چه زمانی اتفاق می افتد هنگام انتخاب نامعقول در رابطه با دوستی ها، و در قسمت دوم، ما نشان می دهد که چه صمیمیتی شبیه زمانی است که یک دوست نزدیک تر از یک برادر تماشا می کند.

کتاب مقدس به ما در ضیافت 4:23 به ما می گوید (کتاب مقدس تقویت شده، نسخه کلاسیک) نگه داشتن و محافظت از قلب خود را با تمام هوشیاری و بالاتر از همه که شما محافظت، از آن جریان چشمه های زندگی است. ما باید قلبمان را حفظ کنیم و عاقلانه و همچنین دعا کنیم که هر رابطهی که ما درگیر آن هستیم، برای پیدا کردن آنچه که در آن زندگی می کنیم، رابطه است. مراحل ارتباطی وجود دارد که از شما در ایجاد روابط سالم محافظت می کند.

درباره نویسنده

راه حل های سازمان یافته و رویدادها SM فقط نام شرکت نیست. این طبیعت جانا س. هیکز، مؤلف، بنیانگذار و مدیر اجرایی سازمان راه حل ها و رویدادهای SM است. او به مردم کمک می کند که یک شیوه زندگی پربار و سازنده زندگی کنند که به آنها کمک می کند تا زندگی ساده ای را برای زندگی به وجود آورند.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره مراحل شکل گیری رابطه بین دو نفر نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: رابطه ، رابطه دوستانه ، رابطه عاشقانه ، ایجاد ارتباط ، شکل گیری رابطه ، روابط عاشقانه ، روابط بالغانه ، زناشویی ، روابط زناشویی ، روابط احساسی ، راهنمای روابط ، ایجاد رابطه جدید