البرزسل
مسابقه بازاریابی شماره 19

بفروشید ، درآمد کسب کنید و جایزه بگیرید

در زمستان97 با هفتمین جشنواره البرزسل همراه با کاربران عزیز هستیم و با جوایزی بیشتر از دوره های قبل ، تصمیم داریم تا بخشی از زحمات شما عزیزان را جبران کنیم و همچنان با شما در مسیر موفقیت و کسب درآمد بیشتر هم قدم باشیم. در این دوره نیز همچون دوره های گذشته تمامی کاربران ( بازایابان) می توانند با فروش محصولات موجود ، امتیاز خود را بالا برده و علاوه بر اینکه درآمد خود را افزایش خواهند داد ، می توانند شانس برنده شدن خود را نیز افزایش داده و از جوایزی که برای نفرات برتر در نظر گرفته شده استفاده نمایند.

جایزه این دوره :
1- 200 هزار تومان برای 100 سفارش تایید شده که به فروش منتهی شود

زمان مسابقه:
مسابقه از 1 دی ماه 97 شروع شده و تا 1 بهمن ماه 97 ادامه خواهد داشت. جوایز نفرات برتر حداکثر تا 3 روز بعد به آنها اهداء خواهد شد.
نکات مهم:
حداقل تعداد فروش تعداد 100 کالا میباشد که به فروش منتهی شود ، سفارشات برگشتی محاسبه نمی شود
لینک اختصاصی یا لینک های بازاریابی بهترین درآمد را برای محصولات takteb در نظر گرفته شده استآپلود

با طراحی فایل کسب درآمد کنید.

شما می توانید انواع فایلهایی که خودتان طراحی کرده اید برای فروش در البرزسل قرار دهید. فایلهای شما می توانند مجموعه عکس یا فیلم یا انیمیشن یا برنامه های کاربردی یا کتاب آموزشی یا هر فایل مفید تهیه شده توسط خودتان باشند. شرط پذیرش فایل شما این است که طراح آن خود شما باشید. هر فردی می تواند درآمد خوبی از این راه کسب کند. مثلا فرض کنید یک فایل آموزشی مفید ساخته اید یا مجموعه ای زیبا از تصاویر مناظر طبیعی استان خود گردآوری کرده اید یا اینکه یک انیمیشن کوتاه طراحی کرده اید یا یک برنامه و اپلیکیشن جالب تولید کرده اید یا یک فایل pdf آموزشی نوشته اید و ...، همه آنها محصولاتی هستند که متعلق به خود شما هستند. پس شما می توانید بدون کپی برداری از محصولات دیگران، فروشنده محصولات اورجینال خودتان باشید و کسب درآمدی مناسب داشته باشید. بنابراین به صورت نامحدود در سایت البرزسل فایل آپلود کرده و به فروش برسانید.

جهت ثبت نام و آپلود فایل به بخش فروشندگان مراجعه کنید: لینک بخش فروشندگان