البرزسل
ژل گرم کننده گالاردو مدل warmer

ژل گرم کننده گالاردو مدل warmer

لطفا رای دهید (0 رای)
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: البرز - کرج
نمودار قیمت قیمت برای شما: 59,000 تومان

معرفی محصول:

ژل گرم کننده گالاردو بر پایه آب رسانی تولید شده و حس لطافت و گرمی به واژن منتقل می کند. هر قوطی از ژل گرم کننده گالاردو 65 سی سی و مناسب برای حداقل 10 بار رابطه زناشویی است.ژل گرم کننده واژن مناسب خانوم هایی هست که از سرد مزاجی رنج می برند و همچنین مناسب خانوم هایی است که از عدم ارگاسم یا دیر رسیدن به ارگاسم رنج می برند.ژل گرم کننده گالاردو با ایجاد گرمای زیاد در ناحیه تناسلی زن باعث افزایش گردش خون شده و باعث می شود زن زودتر به ارگاسم برسد.ژل گرم کننده گالاردو

رفع سرد مزاجی بانوان کمک به تسریع در ارگاسم بانوان است. یکی از مشکلات اصلی رسیدن به اوج لذّت در زنان، کنترل مستقیم رابطه توسط مرد است،در بیشتر اوقات، نحوه اجرای مراحل رابطه زناشویی و دخول بر اساس آن چیزی است که مرد لذّت می برد و تحت اختیار اوست. البته زن نیز در این بین از رابطه لذّت می برد ولی این امر نشان دهنده رسیدن به درجه ارضای کامل نیست.ژل گرم کننده گالاردو در هنگام روانکاری محل مورد نظر باعث ایجاد گرما در ناحیه شده و افزایش لذت برای بانوان را به عهده دارد. برخی از زنان در حین رابطه با دخول به ارگاسم نمی رسند و مرد مجبور است در زمان نزدیکی با تحریک کلیتوریس ، همسر خود را به ارگاسم برساند که البته این یکی از راه های به ارگاسم رساندن زن است و مشکل محسوب نمی شود. اما اغلب مردان تمایل دارند که زن از طریق دخول به ارگاسم برسند.

درباره ژل گرم کننده گالاردو

ژل گرم کننده گالاردو بر پایه آب رسانی تولید شده و حس لطافت و گرمی به واژن منتقل می کند. هر قوطی از ژل گرم کننده گالاردو 65 سی سی و مناسب برای حداقل 10 بار رابطه زناشویی است.ژل گرم کننده واژن مناسب خانوم هایی هست که از سرد مزاجی رنج می برند و همچنین مناسب خانوم هایی است که از عدم ارگاسم یا دیر رسیدن به ارگاسم رنج می برند. ژل گرم کننده گالاردو با ایجاد گرمای زیاد در ناحیه تناسلی زن باعث افزایش گردش خون شده و باعث می شود زن زودتر به ارگاسم برسد. خانمهایی که سرد مزاج هستند و یا دیر ارگاسم هستند می توانند از این ژل استفاده نمایند.این ژل با خاصیت گرما بخشی و افزایش گردش خون در ناحیه تناسلی باعث افزایش میل و متعادل کردن زمان ارگاسم می شود.

ژل گرم کننده گالاردو مدل warmer
محصول: ژل گرم کننده گالاردو مدل warmer
تاریخ به روزرسانی: 1399/8/3
ابعاد: 10 * 10 * 10 میلیمتر
وزن: 200 گرم
قیمت: 59,000 تومان
فروشنده: تك طب
تلفن فروشنده: 09124664654
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره ژل گرم کننده گالاردو مدل warmer نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: ژل گرم کننده گالاردو، ژل بهداشتی گالاردو، ژل تحریک کننده بانوان، ژل بهداشتی بانوان، ژل زناشویی، خرید ژل گرم کننده بانوان، سفارش ژل تحریک کننده، محصولات گالاردو،
پشتیبانی: تك طب
09124664654
پشتیبانی
پشتیبانی