البرزسل
ژل بهداشتی روان کننده کدکس با رایحه موز

ژل بهداشتی روان کننده کدکس با رایحه موز

لطفا رای دهید (0 رای)
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: البرز - کرج
نمودار قیمت قیمت برای شما: 49,000 تومان

معرفی محصول:

ژل بهداشتی بانوان با طعم موز نچ کی کدکس یک ژل همه کاره است که به دلیل چرب بودن بسیار بالا و ایجاد لغزندگی بسیار عالی، هم برای ماساژ جنسی و هم برای رابطه زناشویی پایان این ماساژ قابل استفاده است. این ژل با تنظیم PH و جلوگیری از عفونت های باکتریایی و قارچی و ایجاد رایحه مطبوع موز روی بدن یا محیط واژینال علاوه بر حفظ بهداشت رابطه زناشویی، لذت را برای زوجین افزایش می دهد. رطوبت رسانی فوق العاده بالای این ژل آن را برای ماساژ و هرگونه رابطه زناشویی مناسب ساخته است. لازم به ذکر است که استفاده از ژل آمیزشی کلاسیک ناچ کدکس روی کاندوم مردانه بلامانع است.

خیلی از خانم ها در هنگام نزدیکی احساس درد می کنند که این امر بسیار عادی هست و خشکی واژینال عارضه جنسی شایعی در میان زنان است که 1 نفر از هر 3 نفر در بین زنان آن را تجربه می کند. یکی از مهمترین علت های اولیه درد واژینال طی رابطه جنسی خشک بودن واژینال است. ش‍ای‍ع‍ت‍ری‍ن ع‍ارض‍ه ی‍ائ‍س‍گ‍ی آت‍روف‍ی واژینال اس‍ت ک‍ه س‍ب‍ب ای‍ج‍اد ع‍لائ‍م‍ی م‍ان‍ن‍د خ‍ش‍ک‍ی و خارش واژینال و درد ه‍ن‍گ‍ام نزدیکی م‍ی ش‍ود. یائسگی، زایمان و شیردهی، رادیوتراپی و شیمی درمانی، برداشتن تخمدان، داروهای کاهنده استروژن، آلرژی و استفاده از آنتی هیستامین ها، سبب بروز خشکی واژینال حین نزدیکی می شود. ژل روان کننده بانوان با طعم موز نچ کی کودکس با پایه آبی و محتوی گلیسیرین سبب برقراری و حفظ رطوبت در ناحیه واژینال و رفع درد و خشکی در طی مدت نزدیکی می شود و با pH متعادل باعث ایجاد طراوت و لطافت در ناحیه واژینال می شود.

ویژگی های ژل بهداشتی بانوان با طعم موز نچ کی کدکس


  • لیز تر از صابون و چرب تر از وازلین و بدون ایجاد پس ماند پس از شستشو

  • مناسب برای استفاده به عنوان ژل ماساژ و روان کننده به صورت همزمان

  • از بین برنده بوی بد واژن و خوشبو کننده محیط واژینال با اسانس موز

  • مناسب برای مقاربت های دردناک و جلوگیری از عفونت های واژینال

  • پایه آبی و محتوی گلیسیرین

ژل بهداشتی روان کننده کدکس با رایحه موز
محصول: ژل بهداشتی روان کننده کدکس با رایحه موز
تاریخ به روزرسانی: 1400/4/5
وزن: 200 گرم
قیمت: 49,000 تومان
فروشنده: تك طب
تلفن فروشنده: 09124664654
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره ژل بهداشتی روان کننده کدکس با رایحه موز نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: ژل روان کننده، ژل روان کننده لوبریکانت، ژل روان کننده چیست، آمیزشی ژل لوبریکانت، ژل لیز کننده، اسم ژل روان کننده، روان کننده واژینال چیست، ژل لوبریکانت روان کننده،
پشتیبانی: تك طب
09124664654
پشتیبانی
پشتیبانی