البرزسل
ژل بهداشتی روان کننده کدکس با رایحه آلوئه ورا

ژل بهداشتی روان کننده کدکس با رایحه آلوئه ورا

لطفا رای دهید (0 رای)
روش دریافت: از طریق پست
مبدإ ارسال: البرز - کرج
نمودار قیمت قیمت برای شما: 49,000 تومان

معرفی محصول:

ژل روان کننده حساس با طعم آلوئه ورا کدکس علاوه بر کاهش بوی نامطبوع ترشحات واژنی باعث لطافت و نرمی این ناحیه نیز می شود و با توجه به ترکیبات این محصولات حس کاملا طبیعی را برای شرکای جنسی هنگام دخول به همراه دارد. این محصول با کاهش خشکی و درد، و همچنین بالابردن سرعت مقاربت، لذت شما را دو برابر می کند. این ژل به دلیل داشتن پایه آب موجب پارگی و یا شل شدن کاندوم های معمولی نخواهد شد.

ش‍ای‍ع‍ت‍ری‍ن ع‍ارض‍ه ی‍ائ‍س‍گ‍ی آت‍روف‍ی واژینال اس‍ت ک‍ه س‍ب‍ب ای‍ج‍اد ع‍لائ‍م‍ی م‍ان‍ن‍د خ‍ش‍ک‍ی و خارش واژینال و درد ه‍ن‍گ‍ام نزدیکی م‍ی ش‍ود. خشکی واژینال عارضه جنسی شایعی در میان زنان است که 1 نفر از هر 3 نفر در بین زنان آن را تجربه می کند. یکی از مهمترین علت های اولیه درد واژینال طی رابطه جنسی خشک بودن واژینال است. یائسگی، زایمان و شیردهی، رادیوتراپی و شیمی درمانی، برداشتن تخمدان، داروهای کاهنده استروژن، آلرژی و استفاده از آنتی هیستامین ها، استفاده از دوش های واژینال و پیش نوازی ناکافی قبل از نزدیکی سبب بروز خشکی واژینال حین نزدیکی می شود. ژل روان کننده حساس با طعم آلوئه ورا کودکس با پایه آبی و محتوی گلیسیرین سبب برقراری و حفظ رطوبت در ناحیه واژینال و رفع درد و خشکی در طی مدت نزدیکی می شود و با pH متعادل باعث ایجاد طراوت و لطافت در ناحیه واژینال می شود.


ویژگی های ژل روان کننده حساس با طعم آلوئه ورا کدکس

  • رطوبت رسانی قوی و تنظیم کننده PH
  • با رایحه مطبوع و تحریک کننده
  • بدون ایجاد حساسیت و آلرژی
  • جلوگیری از عفونت و قارچ
  • نرم کننده و ترمیم کننده
  • کاملا طبیعی و ارگانیک
ژل بهداشتی روان کننده کدکس با رایحه آلوئه ورا
محصول: ژل بهداشتی روان کننده کدکس با رایحه آلوئه ورا
تاریخ به روزرسانی: 1400/4/5
وزن: 200 گرم
قیمت: 49,000 تومان
فروشنده: تك طب
تلفن فروشنده: 09124664654
گفتگوی خصوصی با فروشنده
پشتیبانی و نظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت سوال یا نظر:
شما می توانید درباره ژل بهداشتی روان کننده کدکس با رایحه آلوئه ورا نظر دهید یا سوال بپرسید. مسوول پشتیبانی محصول، پاسخگوی سوالات شما خواهند بود:
نام و نام خانوادگی:

کلمات کلیدی: ژل روان کننده، ژل روان کننده لوبریکانت، آمیزشی ژل لوبریکانت، روان کننده واژینال چیست، لوبریکانت روان کننده، نحوه استفاده از ژل روان کننده، ژل های لوبریکانت، ژل بهداشتی کدکس
پشتیبانی: تك طب
09124664654
پشتیبانی
پشتیبانی