البرزسل

روغن خراطین برای چاقی صورت

نویسنده: تك طب
11 خرداد 98 ساعت 18:38
روغن خراطین برای چاقی صورت

روغن خراطین برای چاقی صورت

لاغری صورت یکی از مشکلات شایع میان مردان و زنان می باشد. روش های درمانی موثری برای چاقی صورت موجود می باشد. گونه ها نقش بسیار موثری بر زیبایی افراد بخصوص خانم ها دارد. امروزه با تزریق ژل به زیر گونه و یا گذاشتن پروتز گونه، عمل زیبایی گونه را انجام می دهند ولی به دلیل حرکت ژل ها در زیر پوست و بوجود آمدن عوارضی مثل تورم، کبودی و التهاب سلولی، این نوع عمل در نزد بسیاری از متخصصان جراحی رد شده است.

همانطور که می دانید ماساژ دادن باعث افزایش سوخت و ساز بدن شده که در نتیجه بزرگ شدن اندام ها را در پی دارد. ماساژ دادن صورت اگر به شیوه ای درست انجام شود باعث چاقی صورت و گونه ها می شود. امروزه افزایش حجم اندام های بدن با روغن خراطین که ماده افزایش دهنده خون است، از نظر علمی اثبات شده است.

برای مصرف روغن خراطین برای چاقی صورت باید گونه ها و صورت را به شدت مالید تا رنگ آن سرخ شود. بعد با ماساژ، روغن را بر آن بمالید. پس از آن هم پارچه ‏اى را با آب سرد خیس کرده روى بدن خود بگذارید. هر ۲۴ ساعت یک بار این کار را انجام دهید تا کم کم نتیجه اش را ببینید.

از هفته دوم استفاده از روغن خراطین ، نتایج به وضوح قابل رویت است. با مشاهده اولین تاثیرات به مصرف ادامه دهید تا به هدف نهایی خود دست یابید. حداکثر مدت زمان استفاده ۲ الی ۳ ماه است که شما را به نتایج دلخواهتان خواهد رساند.

برای رفع خط های موجود بر روی صورت در ابتدا صورت خود را بشویید. سپس 2 الی 3 قطره ازروغن خراطین را بر روی خطوط صورت بریزید و به مدت 10 دقیقه روغن را بر روی خطوط ماساژ دهید. با ادامه دادن این اعمال به مدت تنها 1 ماه ، شما شاهد کمتر شدن خطوط صورت و رفع کامل این خطوط خواهید شد. بهتر است که پس از مدت 4 ساعت از ماساژ ، صورت خود را با آب بشویید.

اجازه دهید روغن خراطین حداقل ۱ ساعت بر روی پوست بماند و در صورت تمایل بعد از آن شستشو دهید.
مناسب ترین زمان استفاده از روغن خراطین شب قبل از خواب می باشد.

توجه داشته باشید که از مصرف روغن خراطین هایی که به صورت آنی حجم می دهندپرهیز کنید.این روغن ها کاملا شیمیایی بوده و دارای کورتون هستند.

جهت خرید روغن خراطین اصل روی این لینک کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره روغن خراطین برای چاقی صورت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: روغن خراطین برای چاقی صورت ، پماد خراطین ، تاثیر روغن خراطین ، نحوه استفاده از روغن خراطین ، تاثیر روغن خراطین بر چاقی صورت ، خرید روغن خراطین اصل ، آیا روغن خراطین تاثیر دارد ، موارد استفاده روغن خراطین