البرزسل

روغن خراطین را از کجا تهیه کنیم؟

نویسنده: تك طب
13 خرداد 98 ساعت 14:05
روغن خراطین را از کجا تهیه کنیم؟

روغن خراطین را از کجا تهیه کنیم؟

در حال حاضر نمونه های مختلف و تقلبی ای از روغن خراطین در بازار موجود می باشد که با قیمت هایی متفاوت و حتی ارزان تر به فروش می رسد. توجه داشته باشید که ترکیب اصلی این روغن، باید 90% از روغن خراطین باشد، در صورتی که برخی فروشندگان به دلیل گران بودن خراطین ، یکسری روغن هایی مانند زیتون و کنجد و… را به آن اضافه می کنند و این باعث می شود که اثرپذیری آن کاهش یابد. حتما با فروشنده قید نمایید که در صورت خرید روغن خراطین اصل اگر تاثیر آنرا ندیدید بلافاصله محصول را ارجاع دهید و مبلغ را دریافت نمایید. هولوگرام اورجینال مهمترین شاخص تشخیص است. توجه کنید روغن خراطین اصل سریع جذب پوست می شود.

روغن خراطین روغنی نیست که بتوان به آسانی تهیه کرد و هر شخصی در منزل بتواند آن را تهیه کند. از فروشگاه های نوظهور و ناشناخته و همچنین از روغن های خراطین شرکتی نیز استفاده نکنید. استفاده از روغن های خراطین شرکتی توصیه نمی شود. این روغن ها اصولا دارای مواد شیمیایی است. به طور عمده در تهیه خراطین شرکتی و کارخانه ای از مواد کورتون دار به مقدار زیاد استفاده میشود.

روغن خراطین اصل به سادگی و با فرآیند های آسان تهیه نمی شود بلکه به علت دارا بودن مراحلی تقریبا طولانی که به تولید کننده زحمت قابل توجهی را وارد می کند با قیمتی متوسط رو به بالا در میان خریداران عرضه می شود. در نتیجه افرادی که برای خرید و تهیه روغن خراطین اقدام می کنند معمولا آن را گران تر از روغن های مشابه و یا روغن های گیاهی با اثرات تقریبا مشابه دریافت خواهند کرد.

مضرات روغن خراطین

طبق آزمایشات انجام شده و تجربه مصرفی بسیاری از افراد، عارضه خاصی برای روغن خراطین اصل ذکر نشده است ولی از آنجا که روغن خراطین یک روغن با طبع گرم است و در افرادی که مزاج گرم دارند، موجب جوشهای موقت ناشی از گرمی شود که برای رفع این مشکل، پس از ماساژ دادن روغن روی پوست، می توان مواد خنک مانند خیار و ماست روی پوست به مدت ده دقیقه تا یک ربع، قرار داد.

از مشکلات دیگر این روغن به  طول درمان  متفاوت می توان اشاره کرد که بر اساس نوع پوست و گرمی یا سردی بدن میتواند متفاوت باشد.

 قابل ذکر است که نتیجه حاصل از این روش را نباید باجراحی هایی که امروزه انجام می شوند مقایسه کرد و اگر به فکر تغییر حجم خیره کننده ای هستید باید به فکر راه های دیگری جز روغن خراطین باشید.
جهت خرید روغن خراطین اصل روی این لینک کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره روغن خراطین را از کجا تهیه کنیم؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: روغن خراطین ، روغن خراطین اصل ، طریقه مصرف روغن خراطین ، خرید روغن خراطین اصل ، اطلاعاتی در مورد روغن خراطین ، قیمت روغن خراطین ، روغن خراطین را از کجا تهیه کنیم؟ ، مضرات روغن خراطین ، خرید پستی روغن خراطین ،