البرزسل

عمل جراحی دستگاه تناسلی مردان

نویسنده: تك طب
27 خرداد 98 ساعت 13:14
عمل جراحی دستگاه تناسلی مردان

عمل جراحی دستگاه تناسلی مردان

جراحی افزایش قطر آلت

جراحان چربی را از شکم و یا باسن خود فرد به منظور قطور کردن آلت برداشته و به آلت تزریق می کنند تا سیلندرهای نعوظ آلت در زیر پوست پهن‌تر شود. به این ترتیب قطر آلت در سراسر بدنه و پشت آن در داخل بافت‌های عمقی داخل ناحیه درون شرمگاهی بیشتر می‌شود. توجه کنید که قطور کردن آلت با استفاده از بافت های خود شخص نسبت به تزریق های ژل دائمی تر است.جراحی افزایش طول آلت


جراح برای افزایش طول آلت با ایجاد کردن برشی در پایین شکم رباط‌ های پایه آلت را قطع می‌کند. این رباط‌ ها بلند شدن طبیعی آلت تناسلی را ممکن می‌کنند. سپس بافت بین استخوان شرمگاهی و آلت بلند شده قرار داده می‌شود.

مدت زمان عمل بزرگ کردن آلت برای هر فرد متفاوت است و حدود چهار ساعت طول می‌کشد.

بعد از عمل به مدت 48 تا 72 ساعت پس از جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی سوندی در بدن بیمار قرار داده می‌شود که داروی بی‌حسی را در ناحیه جراحی آزاد می‌کند به علاوه بیمار در این مدت دارو برای جلوگیری از نعوظ دریافت می‌کند تا گرفت‌ها (پیوندها) و بخیه‌ها از جا درنیایند. از بیمار خواسته می‌شود تا 6 ماه بعد از جراحی از سیگار کشیدن و استعمال دخانیات خودداری کند.

آلت پس از عمل قطور کردن بسیار قرمز و متورم می‌شود. دوران بهبود نیز بیش از 6 هفته طول می‌کشد.

زخم کوچکی پس از عمل بلند کردن آلت روی پایه شکم باقی می‌ماند که تنها اثر انجام جراحی است. این زخم نیز به سرعت التیام می‌یابد. آلت و کیسه بیضه پس از عمل افزایش طول آلت متورم است و فرو نشستن ورم مدتی زمان می‌برد.

جهت خرید دستگاه افزایش سایز آلت اینجا کلیک کنید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره عمل جراحی دستگاه تناسلی مردان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: عمل جراحی دستگاه تناسلی مردان ، جراحی آلت ، عمل جراحی آلت آقایان ، بزرگ کردن آلت ، عمل بزرگ کردن آلت ، راههای افزایش الات تناسلی ، روشهای افزایش طول دستگاه تناسلی ، افزایش الت