البرزسل

دستگاه وکیوم باسن چیست؟

نویسنده: تك طب
29 خرداد 98 ساعت 14:22
دستگاه وکیوم باسن چیست؟

دستگاه وکیوم باسن چیست؟

داشتن باسنی بزرگ و بدون چربی و دارای بافت عضلانی آرزوی بسیاری از زنان است. روش های گونانی برای حجیم کردن باسن وجود دارد. از جمله روش های جراحی که به دلیل خطرناک بودن و ریسک داشتن خیلی از افراد سراغ این روش نمی روند و تحقیقات نشان داده است که روش های غیر جراحی طرفدار بیشتری دارد. یکی از این روش ها استفاده از دستگاه وکیوم باسن است.

دستگاه بزرگ کننده باسن دستگاهی است تاثیرگذار و بدون عوارض جانبی در دراز مدت که استفاده از آن سبب فرم دهی باسن و افزایش حجم و زیبایی آن می شود .با استفاده از این روش در کوتاه ترین مدت عضلات سرینی فرم گرفته و باسن برجسته می شود. این دستگاه محدودیت ندارد و حتی می توان چندین بار در روز استفاده کرد.

از مزایای این دستگاه می توان به موارد زیر اشاره کرد: عوارض جانبی ندارد، برطرف کننده سلولیت می باشد، باعث از بین بردن لکه های تیره روی باسن می شود، یکی از سریع ترین روش ها برای افزایش حجم باسن می باشد و دارای اثرات ماندگار می باشد.

در هنگام استفاده از این دستگاه باید به موارد زیر توجه کرد. در ابتدای استفاده از دستگاه از توان بالا استفاده نکنید، از استعمال بیش از حد روغن در زمان استفاده از دستگاه خودداری کنید، کسانی که گردش خون ضعیفی دارند پس از استفاده دچار گرفتگی جریی می شوند. افرادی که بیماری قلبی و یا فشار خون بالا و پایین دارند زیر نظر پزشک از دستگاه استفاده کنند. از گذاشتن دستگاه در مناطقی که دارای مشکلات پوستی مثل زخم و اگزما می باشد  خودداری کنید. افراد زیر سن قانونی و کسانی که سابقه جراحی بزرگ کردن باسن دارند از این دستگاه استفاده نکنند.

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره دستگاه وکیوم باسن چیست؟ نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: دستگاه وکیوم باسن ، وکیوم باسن ، بزرگ کردن باسن ، روش بزرگ کردن باسن ، بادکش باسن ، افزایش سایز بسن ، وکیوم نوگل بری ، جراحی باسن ، دستگاه بزرگ کننده باسن ، افزایش حجم باسن ،