البرزسل

قرص های حجم دهنده آلت

نویسنده: تك طب
3 تیر 98 ساعت 13:43
قرص های حجم دهنده آلت

قرص های حجم دهنده آلت

قرص حجم دهنده و کلفت کننده آلت آقایان به دلیل استفاده آسان بسیار طرفدار دارد و افراد به دنبال قرص هایی با عوارض کم و نتیجه عالی هستند.

افزادی که دارای التی کوچک و زود انزالی می باشند و همچنین از کمبود احساسات جنسی در حین انجام  رابطه رنج می برند می توانند از این قرص ها استفاده کنند. همچنین برخی قرص ها علاوه بر موارد ذکر شده باعث تقویت سفتی کمر نیز می شوند.

 توجه داشته باشید از قرص هایی که به بصورت سافت ژل هستند بهتر است استفاده کنید زیرا این قرص ها به راحتی قابل بلع بوده و بلعیدن آن باعث آزاد شدن سریع محتویات درون آن می شود. سافت ژل به راحتی در شیره معده حل شده و مواد تشکیل دهنده فعال پوسته آن عمل هضم و جذب را بطور قابل توجهی افزایش می دهد. مواد موثر داخل سافت ژل دارای دوز و فرمولی مقاوم در برابر هرگونه جعل ویا تقلب هستند زیرا ایجاد سوراخ یا دستکاری سافت ژل باعث تراوش مواد درون آن و یا تغییر رنگ آنها خواهد شد. مواد داخل سافت ژل ها بعلت مهر و موم بودن و همچنین محفاظت آنها از نور برای در برابر اکسیداسیون و تخریب بسیار مقاوم هستند. امکان جذب ویتامین E بعلت محلول بودن این ویتامین در چربی تنها به صورت سافت ژل امکان پذیر است. 

قرص هایی که در قوطی های شیشه ای ضد نور و کاملا استاندارد عرضه می شوند بهتر هستند زیرا باعث جلوگیری از ترکیدن و خرابی سافت ژل ها در اثر فشار، تغییرات حرارتی ، تابش نور و رطوبت محیط می شوند. 

این قرص ها به طور مستقیم واکنش هایی بر روی سلول های اندوتلیال آلت مردانه انجام می دهد که در اثر آن جریان خون در سرخرگ ها و سیاهرگ های بافت بهبود می یابددر نتیجه باعث تغذیه مناسب سلول ها و افزایش تعداد سلول های زنده اندام و درنهایت افزایش سایز آلت می شود. ترکیبات گیاهی موجود در برخی قرص ها باعث ترشح آندروژن و پس از آن آزاد سازی اکسید نیتریک از انتهای عصب عضلات آلت تناسلی شده که تاثیرات آن افزایش کیفیت نعوظ، استقامت نعوظ، افزایش میل جنسی و جلوگیری از زودانزالی می باشد.

جهت خرید ژل حجم دهنده روی این لینک کلیک نمایید

لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره قرص های حجم دهنده آلت نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: قرص حجم دهنده اندام تناسلی مردان ، قرص تاخیری و حجم دهنده ، قرص های حجم دهنده آلت ، بهترین قرص تاخیری و حجم دهنده ، قرص حجم دهنده الت ، قرص حجم دهنده ، افزایش حجم آلت ، قرص بزرگ کننده آلت ، عوارض قرص حجم دهنده آلت