البرزسل

بزرگ کردن آلت تناسلی با گیاهان

نویسنده: تك طب
9 تیر 98 ساعت 15:03
بزرگ کردن آلت تناسلی با گیاهان

بزرگ کردن آلت تناسلی با گیاهان

گیاه ماکا

این گیاه که به صورت پودر است به عنوان داروی مقوی برای تقویت غرایز و قوای جنسی شناخته می‌شود. این گیاه دارای مکامیدها و مکانیک‌های فتوشیمیایی است که سطح انرژی را در بدن افزایش داده و به مردان کمک می کند تا نعوظ آلت تناسلی خود را حفظ کنند. از آنجایی که مطالعات علمی قطعی بر روی این ماده انجام نشده است، بهتر است مصرف آن با احتیاط انجام شود. پیش از شروع به مصرف این گیاه دارویی، حتما در این خصوص با پزشک خود مشورت کنید.مصرف ال آرژنین (L-arginine)

ال آرژنین نوعی آمینو اسید است که به افزایش جریان خون در بدن منجر شده و به آلت تناسلی کمک می‌کند تا در طول بلند شدن، بزرگ‌تر شود. مطالعه‌ای که در دانشگاه علوم پزشکی تگزاس انجام شد، نشان داد که برخی از مردان پس از مصرف این مکمل‌ به مدت ۶ هفته، بهبودهایی را تجربه کرده‌اند. این مکمل دارویی در داروخانه‌ها موجود بوده و مقدار مصرفی توصیه‌ شده، روزانه ۱ گرم است.

نکته: اگر برای بیماری قلبی خود از نیتروگلیسرین استفاده می‌کنید، از این مکمل نباید استفاده کنید؛ زیرا مصرف آن ممکن است باعث کاهش فشار خون شود. قبل از مصرف آن حتما با پزشک خود مشورت کنید.

گیاه جینکوبیلوبا

این گیاه به گردش خون در بدن کمک کرده و ممکن است جریان خون را به آلت تناسلی افزایش دهد. مطابق نتایج تحقیقی که در دانشگاه کالیفرنیا انجام شد این گیاه توانسته است به بهبود اختلال عملکرد جنسی نیز منجر شود. مطالعه دیگری نشان داد که مصرف این گیاه هیچ تاثیری نداشته است.

توجه کنید که اگر سابقه تشنج دارید یا از داروهای رقیق کننده خون استفاده می‌کنید، از مکمل‌های جینگو استفاده نکنید.

جهت سفارش دستگاه افزایش سایز روی این لینک کلیک نمایید

بزرگ کردن آلت تناسلی با گیاهان
لطفا رای دهید (0 رای)
امتیاز دهی به مقالهنظرات   (0 نظر)
مرتب سازی بر اساس:

 
ثبت نظر:
شما می توانید درباره بزرگ کردن آلت تناسلی با گیاهان نظر دهید یا سوال بپرسید:
نام و نام خانوادگی:
کلمات کلیدی: بزرگ کردن آلت تناسلی با گیاهان ، بزرگ کردن آلت ، روش بزرگ کردن آلت ، بزرگ کردن آلت به روش طبیعی ، افزایش سایزالتبزرگ كردن الت تناسلى ، راه های افزایش سایزآلت ، بزرگ کردن آلت با دارو گیاهی